To właśnie miłość

Love Actually (2003)

gatunek: Komedia, Obyczajowy
produkcja: Wielka Brytania, USA
premiera filmu: 07-09-2003
ocena: 7.2/10 215 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Pamiętacie jak w "To właśnie miłość" Kris Marshall twierdził, że nie ma powodzenia u kobiet, bo jest na złym kontynencien Cóż, w Australii też nie radzi sobie najlepiej, choć nie chodzi akurat o płeć piękną. czytaj całą recenzję »
Opis filmu
Miłość jest wszędzie. Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street. Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość. Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka się jej z rąk. Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża. Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem. Szukająca miłości pracownica biura. Starzejący się gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę. Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos. /informacja prasowa/

Tagi: Boże Narodzenie, miłość, pisarz, premier, prezenty, święta, wdowa
Obsada i twórcy

producent: Tim Bevan, Eric Fellner, Duncan Kenworthy

reżyseria: Richard Curtis

scenariusz: Richard Curtis

muzyka: Craig Armstrong

zdjęcia: Michael Coulter

Martine McCutcheon
Denise Richards
magdusia101
magdusia101
12-04-2007 21:04 Ten wspanialy film odkryłam jakis czas po jego premierze i zakochałam się. Film jest pięknie zrobiony, muzyka zapiera dech w piersiach, a angielski humor wprost rozbraja. A przy tym nie jest to zwykła komedia romantyczna, tylko prawdziwy życiowa historia. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą obejrzeć komedie, ale taka bardziej z duszą (choć pewnie chlopakom nie spodoba się ten film).
martinibross
martinibross
17-04-2007 23:13 Podpisuję się pod komentarzem magdusi101. Film jest cudowny-ciepły, życiowy, doslownie miód na serce :))
foresst
foresst
18-04-2007 07:15 i śmiać się i płakać na przemian. Film o miłości ,przyjaźni i zdradzie każdy musi to zobaczyć.
Dodaj opinię
Podobne filmy
Polecamy
Newsy

13-02-2013 00:34
Perfekcyjny film na walentynki
Żaden inny obraz nie wprawia w miłosny nastrój tak dobrze, jak komedia "To właśnie miłość" Richarda Curtisa z Hugh Grantem w jednej z głównych ról. Do wniosku takiego doszedł dr David Lewis z Mind Lab International.

14-05-2012 14:06
Będzie ciąg dalszy "To właśnie miłość"
Fani komedii romantycznej "To właśnie miłość" mogą liczyć na jej kontynuację.


więcej »
Stronę współtworzą