To skomplikowane

It's Complicated (2009)

gatunek: Komedia romantyczna
produkcja: USA
premiera filmu: 25-12-2009
ocena: 6.3/10 54 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Życie ludzkie jest nieraz bardzo skomplikowane, a los potrafi pisać scenariusze, których nie byłby w stanie wymyślić nawet Alfred Hitchcock. Każdy z nas doświadczył nieraz niespodziewanych zbiegów okoliczności, które dodatkowo są spotęgowane najbardziej nieobliczalnym czynnikiem - psychologią człowieka. O tym, w zamierzeniu twórców, miał opowiadać amerykański film "To skomplikowane" z 2009 r. czytaj całą recenzję »
Opis filmu
Jane (Meryl Streep) to rozwiedziona matka trójki dorosłych dzieci. Na co dzień prowadzi restaurację i utrzymuje przyjacielskie relacje ze swoim byłym mężem Jakem (Alec Baldwin). Sytuacja komplikuje się dopiero, gdy dzieci zamierzają ostatecznie opuścić rodzinne gniazdo, a Jake poślubia młodszą od siebie kobietę. Jane czuje się zepchnięta na boczny tor, ale wkrótce na horyzoncie pojawia się architekt Adam (Steve Martin). Jak ostatecznie potoczą się losy trójki głównych bohaterów?
Obsada i twórcy

producent: Scott Rudin

reżyseria: Nancy Meyers

scenariusz: Nancy Meyers

muzyka: Hans Zimmer

zdjęcia: John Toll

Dodaj opinię
Podobne filmy
Polecamy
Newsy

22-09-2013 01:43
Nancy Meyers opuściła królewskie wesele
Nancy Meyers, która od 2009 roku, czyli od premiery komedii "To skomplikowane", nie zrealizowała niczego nowego, zrezygnowała z reżyserii brytyjskiej produkcji.


więcej »
Stronę współtworzą