Stażyści

The Internship (2013)

gatunek: Komedia
produkcja: USA
ocena: 5.5/10 98 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
Billy (Vince Vaughn) i Nick (Owen Wilson) to sprzedawcy, których kariera zawodowa zaczęła się załamywać wraz z rozwojem Internetu. Próbując pokonać trudności losu, postanawiają załapać się na staż w Google'u. Ale żeby go dostać, muszą stawić czoło wybitnym studentom. Udaje im się, ale to dopiero połowa sukcesu. Prawdziwa harówka dopiero się zacznie. W końcu o posadę w ogromnym przedsiębiorstwie starają się najlepsi studenci nauk ścisłych z całego kraju. Jednak potrzeba - matką wynalazków. Billy i Nick odkrywają, że sekret tkwi w... wyszukiwaniu, a właściwie w wyszukiwarce Google. Ze sprzedawców stają się stażystami (tak zwanymi nooglerami). Otoczeni przez młodych, błyskotliwych studentów muszą znaleźć sposób, by wykorzystać szansę i stać się pełnoprawnymi googlerami (czyli pracownikami Google'a). Mimo bariery pokoleniowej zaprzyjaźniają się z innymi stażystami i zdają sobie sprawę, że prawdziwe zwycięstwo to niekoniecznie bycie najlepszym - grunt to nie stracić ciągłej chęci poszukiwania. /opis dystrybutora/
Obsada i twórcy

reżyseria: Shawn Levy

scenariusz: Vince Vaughn, Jared Stern

muzyka: Christophe Beck

zdjęcia: Jonathan Brown

Aasif Mandvi
Max Minghella
Josh Brener
Dylan O'Brien
Tiya Sircar
~Gość
~Gość
28-01-2014 12:59 Bardzo fajna komedia, chociaż trochę nachalne rozreklamowane google oraz ich usługi, często mijające się z prawdą. Helpdesk dla darmowych usług? Litości! Konia z rzędem temu kto znajdzie numer telefonu do wsparcia technicznego google :)
Dodaj opinię
Zdjęcia (4)
Podobne filmy
Polecamy
Newsy

28-09-2013 13:40
Rob Riggle razem z głupim i głupszym
Rob Riggle ("Stażyści", "Kac Vegas") dołączył do obsady "Dumb and Dumber To", kontynuacji komedii "Głupi i głupszy".

08-07-2013 13:20
Rose Byrne jak żółw
Choć Rose Byrne zagrała pracownicę Google w filmie "Stażyści", sama nie nadąża za nowinkami technicznymi.

02-05-2013 09:16
Całkiem fajny staż Wilsona i Vaughna
W sieci pojawiła się seria zdjęć i plakatów komedii "Stażyści" ("The Internship") z Owenem Wilsonem i Vince'em Vaughnem w rolach głównych.


więcej »
Stronę współtworzą