Ścigana

Haywire (2011)

gatunek: Akcja, Kryminał, Thriller
produkcja: USA
ocena: 6.8/10 43 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
Grupa wysoko postawionych mężczyzn wprowadza w życie spisek, mający na celu eliminację jednej kobiety. Wynik tego starcia okaże się daleki od oczekiwań. Piękna Mallory Kane to tajna superbroń amerykańskich spec służb. W najodleglejszym zakątku świata wykona najtrudniejsze zadanie i nie pozostawi żadnego śladu. Oficjalnie nie istnieje. Nieoficjalnie jest niezastąpiona. Ale tylko do czasu, gdy staje się niewygodna. Pewnego dnia podczas misji Mallory wpada w pułapkę. Wszystko wskazuje na to, że jej mocodawcy postanowili się jej pozbyć i zlecili jej likwidację. Nie docenili jej jednak. Teraz Mallory powraca do gry, by wyrównać rachunki, ukarać winnych i ocalić swoich najbliższych.
/opis dystrybutora/

Tagi: Akcja, Szpiegowski, thriller
Obsada i twórcy

producent: Ryan Kavanaugh, Gregory Jacobs

reżyseria: Steven Soderbergh

scenariusz: Lem Dobbs

muzyka: David Holmes

zdjęcia: Steven Soderbergh

~sa
~sa
21-04-2012 23:27 Okropne! Główna bohaterka to kloc...nie umie grać i rusza się jak mucha w smole. Ciekawy pomysł na film ...i tylko tyle...Te sceny które nic nie wnoszą do filmu....reżyser i operator jedna wielka klęska...i co tu robi Michael Douglas...????...Chyba mu przystawili broń do głowy żeby zagrał w takim kmiocie.
barthas86
barthas86
14-05-2012 17:55 niestety ale muszę się zgodzić z przedmówcą... spodziewałem się o wiele, wiele więcej po filmie z taką obsadą. obejrzeć się da, totalna kaszana to nie jest ale oczekiwałem czegoś innego. zdecydowanie za mało akcji! 5/10 max...
Dodaj opinię
Podobne filmy
Polecamy
Newsy

05-02-2012 14:54
Michael Angarano w serialu komediowym
Michael Angarano, którego jeszcze w tym miesiącu będzie można zobaczyć w thrillerze "Ścigana", podpisał kontrakt na udział w serialu komediowym.

19-01-2012 14:24
Gina Carano skuteczna nawet z podbitym okiem
Gina Carano nie spodziewała się, że otrzyma główną rolę żeńską w filmie Stevena Soderbergha "Ścigana".

16-01-2012 02:38
Ścigana ma szansę na Wonder Woman
Gwiazda thrillera "Ścigana", Gina Carano, ma szansę na rolę Wonder Woman.


więcej »
Stronę współtworzą