Poznaj naszą rodzinkę

Little Fockers (2010)

gatunek: Komedia
produkcja: USA
ocena: 5.1/10 78 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
Musiało upłynąć dziesięć lat, jak również pojawić się dwójka dzieci, żeby w końcu Greg zaskarbił sobie zaufanie twardego i nieufnego teścia. Jednak wystarczyło, żeby borykający się z problemami finansowymi Greg podjął pracę w firmie farmaceutycznej, w której ma za koleżankę seksowną dziewczynę, żeby wszystkie wątpliwości Jacka co do zięcia wróciły ze zdwojoną siłą.
Dla Grega nie mogłoby być na takie próby gorszego momentu. Z jednej strony musi robić dobre wrażenie na dyrektorce prestiżowej prywatnej szkoły (Dern), do której chodzą bliźniaki, z drugiej, ciągle zmaga się z podejrzanym kierownikiem budowy (Keitel) – którego wieczne opóźnienia w remoncie wymarzonego domu stawiają pod znakiem zapytania przyjęcie urodzinowe dzieciaków. Jakby tego wszystkiego było mało, Greg musi dawać odpór umizgom niezwykle seksownej koleżanki z pracy (Alba)./informacjaprasowa/

Tagi: dzieci, firma farmaceutyczna, teść
Obsada i twórcy

producent: Robert De Niro, John Hamburg, Jay Roach, Jane RosenthalRemi Adefarasin

muzyka: Stephen Trask

zdjęcia: Remi Adefarasin

Blythe Danner
isia
isia
11-03-2011 09:58 Poznaj mojego tatę, oraz Poznaj moich rodziców niestety są o wiele lepsze od dalszej części przygód Gaylorda Fockera. Sam Gaylord jest mało zabawny.Najlepszy z filmu jest Robert De Niro jako Jack. Film oceniam jako "może być" spodziewałam się kontynuacji zabawnej a okazała się trochę nudna.Do kina nie warto iść.
Dodaj opinię
Podobne filmy