Power rangers

Power rangers (2017)

gatunek: Akcja, Sci-Fi
produkcja: USA
premiera filmu: 24-03-2017
ocena: 5.5/10 2 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Chyba każdy, kto dorastał w latach 90-tych doskonale zna Power Rangersów. Czy jednak w roku 2017 ta historia może okazać się ciekawa? Wielu się spodziewało, że absolutnie nie i kinowa wersja kultowego serialu okaże się klapą godną wojowniczych żółwi Ninja. Ale tak się nie stało - "Power Rangers" to całkiem przyzwoite kino, bazujące nie tylko na sentymentach dzisiejszych trzydziestolatków. czytaj całą recenzję »
Opis filmu
Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako POWER RANGERS.
Obsada i twórcy

reżyseria: Dean Israelite

scenariusz: John Gatins

muzyka: Brian Tyler

zdjęcia: Matthew J. Lloyd

Naomi Scott
RJ Cyler
Becky G.
Dacre Montgomery
Ludi Lin
Anjali Jay
maniek
maniek
07-10-2016 09:04 Film na podstawie kultowego serialu wyemitowanego w ponad 800 odcinkach.
maniek
maniek
10-11-2016 08:16 "Power Rangers" opowiada historię piątki zupełnie normalnych nastolatków, którzy będą musieli pokonać własne lęki i ograniczenia, by stawić czoła swemu niesamowitemu przeznaczeniu. Pewnego razu główni bohaterowie dowiadują się, że nie tylko małe miasteczko Angel Grove, w którym mieszkają, ale także cały świat, jaki znają, znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie ? może zostać już niedługo całkowicie zniszczony przez wrogo nastawionych kosmicznych najeźdźców. Piątka bohaterów odkrywa w sobie jednak zdolności, które mogą im pozwolić uratować planetę. Zanim do tego dojdzie, muszą najpierw sprostać swoim codziennym problemom i stać się lojalną wobec siebie drużyną.
Dodaj opinię
Zdjęcia (5)
Trzeci polski zwiastun filmu Power rangers

Drugu polski zwiastun filmu Power rangers

Zwiastun filmu Power rangers