Nieobliczalni

De l'autre côté du périph (2012)

gatunek: Komedia
produkcja: Francja
ocena: 5.3/10 3 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
„Nieobliczalni” to dwaj skrajnie różni paryscy policjanci, dla których nie ma ludzi nietykalnych. Będą musieli oni rozwikłać kryminalną zagadkę, a przy okazji zadrzeć z wysoko postawionymi ludźmi władzy, którym wydaje się, że są... nietykalni.
W „Nieobliczalnych” Omar Sy, gwiazda „Nietykalnych”, najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów, występuje w głównej roli. Wciela się w Ousmane'a Diakhité, policjanta z przedmieść Paryża i wielkiego fana cyklu „Gliniarz z Beverly Hills”. Jego partnerem będzie François Monge z paryskiej policji kryminalnej.
Wspólnie muszą rozwiązać zagadkę śmierci żony ważnego polityka. Jeden stosując nieszablonowe metody śledcze, które wzbudzą konsternację i spustoszenie wśród elit politycznych Francji. Drugi, próbując zgrywać bohatera filmów akcji, choć zdecydowanie lepiej wychodzi mu podrywanie dziewczyn.
„Nieobliczalni” to kryminalna komedia, w której nie brakuje pościgów i strzelanin. Podobnie jak „Nietykalni” podbił francuskie kina, przyciągając do kin miliony widzów. /opis dystrybutora/
Obsada i twórcy

reżyseria: David Charhon

scenariusz: Remy Four, Julien War

muzyka: Ryan Lott

zdjęcia: Alain Duplantier

Sabrina Ouazani
Laurent Lafitte
Lionel Abelanski
Dodaj opinię
Zdjęcia (6)