Niebo istnieje... naprawdę

Heaven Is For Real (2014)

gatunek: Dramat
produkcja: USA
ocena: 6.1/10 39 ocen
Zaloguj się lub zarejestruj aby ocenić ten film
Opis filmu
Adaptacja książki "Heaven Is For Real: A Little Boy's Astounding Story of His Trip To Heaven And Back" autorstwa Todda Burpo i Lynn Vincent. Film jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, które zaszły w życiu pastora Todda Burpo. Jego 4-letni syn Colton omal nie umarł w trakcie operacji wycięcia ślepej kiszki. Po zabiegu chłopiec opowiadał rodzinie, iż trafił do nieba i z góry obserwował operujących go lekarzy. Ze szczegółami przedstawił też opis raju, który idealnie pokrywał się z biblijnymi podaniami, choć chłopiec nie nauczył się jeszcze czytać. W niebie Colton miał spotkać swoich przodków, samego Jezusa i anioły.
Obsada i twórcy

reżyseria: Randall Wallace

scenariusz: Todd Burpo, Chris Parker

muzyka: Nick Glennie-Smith

zdjęcia: Dean Semler

Kelly Reilly
Connor Corum
Jacob Vargas
Jon Ted Wynne
Lane Styles
Darren Felbel
maniek
maniek
04-09-2014 09:35 Film trochę nudnawy. Mały chłopiec wychowany w religijnej rodzinie w której głową rodziny jest pastor w trakcie ciężkiej choroby trafia do raju i spotyka się z Jezusem. Zaskakujące!
Warty uwagi jest wątek reakcji społeczeństwa na zaistniałą sytuację. Głęboko wierząca społeczność mając "świadka" będącego w raju nie mogą przyjąć do świadomości tego co słyszą. Wolą cały czas głęboko wierzyć i jak powiedział pastor trzymać swoją wiarę w obszarze mitu.
euforia23
euforia23
31-01-2015 13:49 Spodziewałam się jakiegoś "wow", którego nie było. Mimo wszystko nie zawiodłam się filmem, pięknie pokazana historia, warty obejrzenia.
Dodaj opinię
Zdjęcia (4)
Podobne filmy
Polecamy
Newsy

15-11-2013 10:13
Greg Kinnear udowadnia, że niebo istnieje
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Heaven Is For Real" z Gregiem Kinnearem w roli głównej.


więcej »
Stronę współtworzą