Recenzje

Dobra żona - recenzja
13-11-2016 11:24

Dobra żona - recenzja

Co się dzieje z żonami, gdy ich mężowie idą na wojnę? No i przede wszystkim - w jakim stopniu odpowiadają za grzechy i zbrodnie mężów? Na to pytanie stara się odpowiedzieć świetny film debiutującej w roli reżyserki Mirjany Karanović.
Pitbull. Niebezpieczne kobiety - recenzja
12-11-2016 17:59

Pitbull. Niebezpieczne kobiety - recenzja

Wygląda na to, że Patryk Vega znalazł wreszcie patent na polskie kino sensacyjne z prawdziwego zdarzenia. Jest w nim dużo akcji, sceny z życia wzięte i typowo polskie intrygi. Tym razem jest jednak nieco więcej humoru i dużo więcej kobiet.
07-11-2016 11:06

"Przełęcz ocalonych" - recenzja

"Przełęcz ocalonych" to najnowsza produkcja Mela Gibsona, reżysera znanego z takich filmów jak „Brave Hart – waleczne serce” czy „Pasja”. Niewątpliwie jest to jeden z największych reżyserów wszechczasów a najnowsza produkcja znów pokazuje jego znakomity talent reżyserski.
Jestem mordercą - recenzja
05-11-2016 12:12

Jestem mordercą - recenzja

Nowy film Macieja Pieprzycy to jeden z najlepszych polskich thrillerów ostatnich lat. Zagrało tu właściwie wszystko - od samej intrygi, przez świetnie przeniesiony klimat polski lat 70-tych, aż po wyjątkowo dobrze dobraną obsadę.
Dziewczyna z pociągu - recenzja
31-10-2016 20:49

Dziewczyna z pociągu - recenzja

Emily Blunt rośnie na jedną z ciekawszych współczesnych aktorek. "Dziewczyna z pociągu" to jej kolejna świetna rola i to właśnie jej doskonała gra maskuje poważne niedociągnięcia filmu.
Aż do piekła - recenzja
29-10-2016 17:55

Aż do piekła - recenzja

"Aż do piekła" to niewątpliwie największy hit kinowy Davida Mackenzie. Znakomita fabuła, przestępstwa spowodowane dobrymi intencjami, które jednak wymykają się spod kontroli, świetne hity muzyczne oraz obsada aktorska. Atuty tego filmu można wymieniać bardzo długo a wad praktycznie nie dostrzegamy. Jest to jeden z typowych filmów amerykańskiego kina akcji a w dodatku znakomicie wykonanych.
Ja, Daniel Blake - recenzja
29-10-2016 17:49

Ja, Daniel Blake - recenzja

„Ja, Daniel Blake” to znakomity dramat społeczny w wykonaniu Kena Loacha – reżysera bardzo utytułowanego, jednak może nie najbardziej popularnego. Nie tworzy on filmów, które w ciągu kilku dni od premiery zawojują cały świat. Reżyser ten wziął na siebie ciężar tworzenia filmów pouczających, pokazujących błędy systemu politycznego a przede wszystkim ciężki los człowieka.
Księgowy - recenzja
28-10-2016 20:22

Księgowy - recenzja

Tytuł filmu zbyt obiecujący nie jest. Podobnie jest z odtwórcą roli - w końcu Ben Affleck ciągle ma chyba więcej przeciwników, niż zagorzałych fanów. Ale "Księgowy" to wyjątkowo miła niespodzianka.
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj - recenzja
26-10-2016 10:28

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj - recenzja

Reacher - bohater kultowych dla wielu książek Lee Childa - powraca na duży ekran. Wyszła przyzwoita produkcja sensacyjna, ale przez kilka niezrozumiałych posunięć twórców, film jest dużo gorszy niż można by się spodziewać.
Inferno - recenzja
18-10-2016 20:38

Inferno - recenzja

W roku 2016 być może nazwisko Dana Browna nie budzi już takich emocji, jak jakąś dekadę temu. Dzisiaj jeśli jest głośnym nazwiskiem w popkulturze, to głównie za sprawą kolejnych filmów Rona Howarda. Bronią się one co prawda jako przyzwoita rozrywka, ale dla prawdziwych fanów teorii spisowych muszą być jednak niemałym rozczarowaniem.

« Poprzednia 4   |   5   |   6   |   strona 7   |   8   |   9   |   10    Następna »

Polecamy
Najnowsze newsy