Recenzje

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie - recenzja
16-12-2016 10:44

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie - recenzja

Zeszłoroczne "Przebudzenie mocy" okazało się tak gigantycznym kinowym hitem, że i na ten sezon świąteczny dostaliśmy coś od wytwórni Lucasa. Nie ma wątpliwości, że spin-off Gwiezdnych wojen ma przede wszystkim zarobić kolejne miliony, ale na szczęście widzowie też nie mogą być zawiedzeni.
Underworld: Wojny krwi - recenzja
13-12-2016 12:57

Underworld: Wojny krwi - recenzja

Gdy seria filmów jest tak popularna i zyskowna, jak "Underworld" to wiadomo, że będą powstawać coraz to nowe części. Ta jest już piąta, i - jak można się było domyślić - jest najbardziej przewidywalna z całej serii.
Firmowa gwiazdka - recenzja
09-12-2016 16:52

Firmowa gwiazdka - recenzja

Film Josha Gordona i Willa Specka to próba połączenia "Kac Vegas" z korporacyjną komedią, a wszystko w świątecznym sosie. Gdy jednak próbujemy zmieszać zbyt wiele składników, rzadko wychodzi coś dobrego.
Sully - recenzja
03-12-2016 18:39

Sully - recenzja

Bohaterstwo, tak bardzo tego w dzisiejszych czasach potrzebujemy. Wiele osób kreuje się na bohaterów, choć niekoniecznie nimi są i nie zwraca się uwagi na tych prawdziwych, którzy potrafią jedną prostą decyzją uratować wiele ludzkich istnień. O tym właśnie opowiada film "Sully" w reżyserii Clinta Eastwooda.
Osaczona - recenzja
29-11-2016 10:07

Osaczona - recenzja

Minęło już 15 lat od momentu, gdy David Lynch uczynił z Naomi Watts gwiazdę pierwszej kategorii, angażując ją do głównej roli w "Mulholland Drive". Od tego czasu aktorka wybiera czasem lepsze, czasem gorsze filmy. Niestety, thriller Farrena Blackburna to zdecydowanie ten drugi przypadek.
Sprzymierzeni - recenzja
26-11-2016 15:02

Sprzymierzeni - recenzja

Nowa produkcja Roberta Zemeckisa pod tytułem „Sprzymierzeni” przypomina nam stare, dobre kino. Jest to typowy powrót do wzorcu melodramatu. Ostatnie filmy Zemeckisa takie jak „The Walk. Sięgając Chmur” czy „Ze śmiercią jej do twarzy” no i oczywiście nie możemy zapomnieć o jednym z największych hitów kina „Forreście Gumpie” przynosiły ogromne laury dla reżysera.
Zwierzęta nocy - recenzja
23-11-2016 10:28

Zwierzęta nocy - recenzja

Pierwsze co zwraca uwagę w tym filmie, to postać reżysera. Tom Ford to prawdziwa ikona mody - dotychczas był znany z projektowania superluksusowych ubrań i poruszaniu się w świecie gwiazd. Teraz znów stanął za kamerą i nakręcił - jakżeby inaczej - film o życiu elit.
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - recenzja
21-11-2016 09:25

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - recenzja

Wiele produkcji już uświadomiło nam, że w świecie filmu nie ma czegoś takiego jak definitywny koniec serii. Jeśli coś przynosi ogromne zyski i zainteresowanie widzów to często nawet na siłę tworzy się kolejne części.
Snowden - recenzja
19-11-2016 19:23

Snowden - recenzja

Jeśli za opowiedzenie jednej z najgłośniejszych historii ostatnich lat bierze się Oliver Stone, to na pewno trudno przejść obok tego obojętnie. Film na pewno spodoba się tym, dla których Snowden jest bohaterem. Ale zawiedzie tych, którzy spodziewali się po tej produkcji czegoś więcej, niż biograficznej laurka.
Nowy początek - recenzja
18-11-2016 09:03

Nowy początek - recenzja

W ostatnich latach Hollywood wyprodukowało tyle taniego Science Fiction, że niektórzy obecnie zaliczają ten gatunek jako coś, co można umieścić obok kiepskich melodramatów. A to przecież nieprawda, filmy SF potrafią być czymś dużo więcej niż opowieściami rodem z fantazji kreatywnych uczniów podstawówki. "Nowy początek" to właśnie próba zrobienia czegoś zdecydowanie ambitniejszego w tym gatunku.

« Poprzednia 3   |   4   |   5   |   strona 6   |   7   |   8   |   9    Następna »

Polecamy
Najnowsze newsy