Recenzje

Resident Evil: ostatni rozdział - recenzja
30-01-2017 09:47

Resident Evil: ostatni rozdział - recenzja

Choć pewnie trudno w to uwierzyć, ale pierwszy film z serii "Resident Evil" wszedł na ekrany w 2002 roku. Nigdy ta seria nie była specjalnie ceniona, ale chyba tak źle jeszcze nie było.
Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej - recenzja
27-01-2017 10:52

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej - recenzja

Pikantna tematyka, zaangażowanie twórców "Bogów" i Magdalena Boczarska w roli głównej. Wydawałoby się, że "Sztuka kochania" to materiał na murowany sukces. I rzeczywiście, film jest bardzo dobry, choć raczej to nie taki obraz, jakiego wszyscy się spodziewali.
Kłamstwo - recenzja
26-01-2017 10:22

Kłamstwo - recenzja

Kilkanaście lat temu było bardzo głośno o procesie, który odbył się w Berlinie. Dotyczył on rzekomego zniesławienia Davida Irvinga. Całkiem niedawno powstał film w reżyserii Micka Jacksona "Kłamstwo", który miał na celu zrekonstruowanie tego kontrowersyjnego i wzbudzającego wiele emocji procesu.
Amerykańska sielanka - recenzja
26-01-2017 10:19

Amerykańska sielanka - recenzja

"Amerykańska sielanka" to dramat obyczajowy, który wyreżyserowany został przez Ewana McGregora. Scenariusz do filmu napisał John Romano na podstawie słynnej i bestsellerowej powieści Philipa Rotha o tym samym tytule. Pisarz otrzymał za nią prestiżową Nagrodę Pulitzera w 1998 roku. Czy film również ma szansę na sukces?
Monster Trucks - recenzja
24-01-2017 09:32

Monster Trucks - recenzja

Monster trucki to przerobione pick-upy z potężnymi silnikami, na ogromnych kołach. Są od lat niezwykle popularne w USA, więc kwestią czasu było, gdy powstanie o nich film. Jednak Chris Wedge potraktował słowo "monster" bardzo dosłownie - w tych pojazdach naprawdę skryły się potwory.
Split - recenzja
21-01-2017 21:28

Split - recenzja

Wielu widzów długo czekało na nowy film Shyamalana, który reżyserował najlepsze horrory. Reżyser po wielkim bum reżyserią "Szóstego zmysłu" nagle zaczął spadać w dół ze swoją twórczością, jednak najwierniejsi fani czekali na kolejne jego dzieło z nadzieją, że będzie ono na pierwotnym poziomie. Shyamalan w filmie "Split" pokazał wielką twórczość i pozytywnie zaskoczył widzów.
La La Land - recenzja
20-01-2017 16:27

La La Land - recenzja

Czy banalna historia o miłości i marzeniach o karierze może się okazać wyjątkowo udaną produkcją? Nowy film Damiena Chazelle’a to bardzo prosta opowieść, która jednak jest tak dobrze zrealizowana, że może autentycznie zachwycać.
Sing - recenzja
19-01-2017 09:00

Sing - recenzja

Uczłowieczone zwierzęta cieszą się w kinach całkiem sporym powodzeniem, czego dowiódł brawurowy "Zwierzogród" będący triumfalnym powrotem animacji spod znaku Wytwórni Disneya. Pokusie sukcesu nie oparło się także studio Illumination Entertainment znane przede wszystkim z filmów z Minionkami.
Manchester by the Sea - recenzja
18-01-2017 15:15

Manchester by the Sea - recenzja

Nowojorski reżyser i scenarzysta Kenneth Lonergan powraca na ekrany kin zaskakującym melodramatem z przebłyskami czarnego humoru i znakomitą rolą Caseya Afflecka nagrodzonego za nią Złotym Globem w kategorii najlepszy aktor dramatyczny.
Jackie - recenzja
18-01-2017 10:55

Jackie - recenzja

Chilijski reżyser Pablo Larraín, który na koncie ma film biograficzny poświęcony poecie Pablo Nerudzie, swój hollywoodzki debiut postanowił także oprzeć na biografii jednej z ikon Ameryki - Jacqueline Kennedy.

« Poprzednia 1   |   2   |   3   |   strona 4   |   5   |   6   |   7    Następna »

Polecamy
Najnowsze newsy