Najlepsze filmy thrillery

Tabela przedstawia najlepsze filmy thrillery wszechczasów. W tym tygodniu w kinie ma premierę film thriller Jestem mordercą oraz Afera Thomasa Crowna. Obydwa filmy sa warte obejrzenia. Szczególnie polecamy Jestem mordercą którego reżyserem jest Maciej Pieprzyca. Jeżeli na naszej liście nie Twoich ulubionych filmów zarejestruj się w naszym serwisie wyszukaj twoim zdaniem najlepsze filmy thrillery i oceń je. Jak już ocenisz kilkanaście filmów możesz skorzystać z naszej propozycji najlepszych filmów przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

Spotlight (2015)

Spotlight

Ocena użytkowników 9.09

Selma (2014)

Selma

Ocena użytkowników 8.75

Sekret w ich oczach (2015)

Sekret w ich oczach

Ocena użytkowników 8.22

Most szpiegów (2015)

Most szpiegów

Ocena użytkowników 8.15

Steven Spielberg to bez dwóch zdań jeden z najbardziej utytułowanych reżyserów naszych czasów. I trzeba docenić, że ciągle mu się chce robić nowe filmy. Nawet jeśli są nieco zbyt patetyczne i przewidywalne, to ciągle jest to kawał naprawdę dobrego kina. Czytaj recenzję.

Operacja Argo (2012)

Operacja Argo

Ocena użytkowników 8.02

Trudno uwierzyć, iż ta historia wydarzyła się naprawdę. Czytaj recenzję.

Zaginiona dziewczyna (2014)

Zaginiona dziewczyna

Ocena użytkowników 8.02

Nazwać Davida Finchera mistrzem thrillerówł Truizm. Chwalić za nieprzewidywalne zwroty akcji i niepokojącą atmosferęs Przecież właśnie tego się spodziewaliśmy. A jednak "Zaginiona dziewczyna" zaskakuje, bo to obraz oszczędny w środkach, a jednocześnie intrygujący. I jeszcze dokonano cudu - sztuczność Bena Afflecka, za którą wszyscy go ganią, obrócono w jedną z największych zalet filmu. Czytaj recenzję.

Podziemny krąg (1999)

Podziemny krąg

Ocena użytkowników 8.00

Michael Clayton (2007)

Michael Clayton

Ocena użytkowników 7.90

Miasto Boga (2002)

Miasto Boga

Ocena użytkowników 7.87

Martha Marcy May Marlene (2011)

Martha Marcy May Marlene

Ocena użytkowników 7.87

Koriolan (2011)

Koriolan

Ocena użytkowników 7.84

Twórczość Williama Szekspira jest uniwersalna i po setkach lat odnajduje się w teraźniejszości. Nie znaczy to jednak, że każde dzieło twórcy "Hamleta" przełożone na język kina jest dobre. Czytaj recenzję.

Potęga strachu (2006)

Potęga strachu

Ocena użytkowników 7.75

To nie jest kraj dla starych ludzi (2007)

To nie jest kraj dla starych ludzi

Ocena użytkowników 7.65

Chciwość (2011)

Chciwość

Ocena użytkowników 7.63

Grawitacja (2013)

Grawitacja

Ocena użytkowników 7.62

Porywające, niesamowite, technicznie perfekcyjne widowisko - "Grawitacja" to kinowa jazda obowiązkowa. Złapcie się mocno poręczy fotela, bo będzie wami rzucało! Czytaj recenzję.

Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

Mission: Impossible - Rogue Nation

Ocena użytkowników 7.59

Choć kino akcji od dawna przeżywa kryzys, to każdy kolejny film spod znaku "Mission: Impossible" okazuje się kinowym hitem. Piąta część podbija już zdobyła uznanie widzów, ale i ambitniejsi kinomani też nie powinni być tą produkcją zawiedzeni. Czytaj recenzję.

Gran Torino (2008)

Gran Torino

Ocena użytkowników 7.59

Eye in the Sky (2015)

Eye in the Sky

Ocena użytkowników 7.57

Ex Machina (2015)

Ex Machina

Ocena użytkowników 7.54

Uważany za jednego z czołowych estetów wśród reżyserów, Tarsem Singh postanowił wziąć na warsztat temat pogoni za nieśmiertelnością. "Klucz do wieczności" powinien być błyskotliwy i konkurować z "Ex Machiną". Niestety, w połowie seansu mamy wrażenie, że ktoś podmienił taśmy - moralne rozterki ustępują strzelankom i miotaczom ognia. Czytaj recenzję.

Miasto złodziei (2010)

Miasto złodziei

Ocena użytkowników 7.53