Najlepsze filmy 2013 roku aktualizacja grudzień

Tabela przedstawia ranking najlepszych filmów 2013 roku. W ranking filmów zawiera tylko filmy mające powyżej 30 ocen. Wyniki tworzone są na podstawie ocen zarejestrowanych użytkowników serwisu.
W tym miesiącu w najlepsze filmy to: Ona (reżyser: Spike Jonze), Co jest grane, Davis? oraz American Hustle: Jak się skubie w Ameryce. Do trójki najlepszych komedii roku 2013 należą filmy: Ona, Kraina lodu, Ani słowa więcej. Z kolei najlepsze horrory to : Obecność. Jeżeli na naszej liście nie Twoich ulubionych filmów zarejestruj się w naszym serwisie wyszukaj, twoim zdaniem najlepsze filmy 2013 roku i oceń je. Jak już ocenisz kilkanaście filmów możesz skorzystać z naszej propozycji najlepszych filmów przygotowanej specjalnie dla Ciebie. Udostępniliśmy też narzędzie które pozwoli Tobie na szybkie ocenianie filmów.

Ona (2013)

Ona

Ocena użytkowników 8.76

"Ona" to piękny, wzruszający, prawdziwy film o tym, jak bardzo jesteśmy samotni. Czytaj recenzję.

Co jest grane, Davis? (2013)

Co jest grane, Davis?

Ocena użytkowników 8.75

Pamiętacie seksowny, purpurowy strój Johna Turturro w "Big Lebowski" albo fryzurę (i ruchy) Brada Pitta w "Tajne przez poufne"n Z nowego filmu braci Coen na pewno też zapamiętacie kilka fragmentów. Gorzej z całością. Czytaj recenzję.

Wyobraźcie sobie imprezę, której tematem przewodnim są późne lata 70. Świetni ludzie, znakomita muzyka, stroje tip-top. Tym jest "American Hustle". Czytaj recenzję.

Witaj w klubie (2013)

Witaj w klubie

Ocena użytkowników 8.38

"Witaj w klubie" to naprawdę fajny film. Czytaj recenzję.

Kraina lodu (2013)

Kraina lodu

Ocena użytkowników 7.84

Kapitan Phillips (2013)

Kapitan Phillips

Ocena użytkowników 7.69

Wystarczy dobry aktor, dobry reżyser i dobry scenariusz, by powstał dobry film. Czytaj recenzję.

Wielki Liberace (2013)

Wielki Liberace

Ocena użytkowników 7.65

Związek Liberace ze Scottem Thorsonem był niezdrowy, toksyczny, pochłaniający. Tego dowiadujemy się jednak, wyciągając logiczne wnioski, a nie z tego, co przedstawia nam Steven Soderbergh w "Wielkim Liberace". Czytaj recenzję.

Grawitacja (2013)

Grawitacja

Ocena użytkowników 7.62

Porywające, niesamowite, technicznie perfekcyjne widowisko - "Grawitacja" to kinowa jazda obowiązkowa. Złapcie się mocno poręczy fotela, bo będzie wami rzucało! Czytaj recenzję.

Przed północą (2013)

Przed północą

Ocena użytkowników 7.59

Wilk z Wall Street (2013)

Wilk z Wall Street

Ocena użytkowników 7.57

Martin Scorsese w wieku 71 lat postanowił nakręcić teledysk. Trzygodzinny. Czytaj recenzję.

Ani słowa więcej (2013)

Ani słowa więcej

Ocena użytkowników 7.56

James Gandolfini w swojej ostatniej kreacji to tylko jeden z kilku powodów, dla których warto zobaczyć "Ani słowa więcej", nowy film specjalistki od ekranowych uczuć Nicole Holofcener. Czytaj recenzję.

Hobbit: Pustkowie Smauga (2013)

Hobbit: Pustkowie Smauga

Ocena użytkowników 7.54

Imponujące smoczysko, pełna akcji przygoda i rewelacyjne efekty - "Pustkowie Smauga" to najlepsze zakończenie filmowego roku, jakie mogliśmy sobie wymarzyć, przynajmniej jeżeli chodzi o rozrywkę. Czytaj recenzję.

Wyścig (2013)

Wyścig

Ocena użytkowników 7.48

Oldboy. Zemsta jest cierpliwa (2013)

Oldboy. Zemsta jest cierpliwa

Ocena użytkowników 7.41

Znam jeden przykład dobrego remake'u. Ale tak złego jak "Oldboy: Zemsta jest cierpliwa" dawno nie widziałem. Czytaj recenzję.

Panaceum (2013)

Panaceum

Ocena użytkowników 7.40

Czeka nas jeszcze opowieść o Liberace (telewizyjny obraz "Behind the Candelabra"), ale "Panaceum" to pożegnanie Stevena Soderbergha z kinem. Godne pożegnanie, należy zaznaczyć. Czytaj recenzję.

The World's End (2013)

The World's End

Ocena użytkowników 7.37

Blue Jasmine (2013)

Blue Jasmine

Ocena użytkowników 7.36

Popisowa kreacja Cate Blanchett i poważniejszy niż w ostatnich latach Woody Allen. Czytaj recenzję.

Obecność (2013)

Obecność

Ocena użytkowników 7.35

Labirynt (2013)

Labirynt

Ocena użytkowników 7.21

"I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom..." - słowa modlitwy są dla Kellera Dovera życiowym drogowskazem. To stateczny ojciec rodziny i głęboko wierzący patriota. Uczy pierworodnego, że trzeba przygotować się na każdą tragedię, bo w jej obliczu ludzie zamieniają się w potwory. Chyba nie przypuszczał, jak sam zachowa się w sytuacji krytycznej. Czytaj recenzję.

Katniss Everdeen i Peeta Mellark ruszają w tournée zwycięzców 74. Głodowych Igrzysk. Oboje wiedzą, że nie wygrali - oni jedynie przeżyli. Podczas podróży zobaczą, jakie skutki przyniósł ich akt nieposłuszeństwa. Czytaj recenzję.