Wygraj książki Stephena Kinga w konkursie CBS Action


Książki i opowiadania Stephena Kinga są wyjątkowo często ekranizowane. Dwie produkcje oparte na motywach dzieł mistrza grozy będzie można zobaczyć w najbliższym czasie na kanale CBS Action. Od 21 stycznia w dni powszednie o 22:00 zapraszamy na serial "Martwa strefa". Opowiada on o mężczyźnie, który w wyniku wypadku samochodowego zyskuje niezwykłe zdolności. 23 i 24 stycznia o 20:00 polecamy miniserial "Pożeracze czasu" oparty na opowiadaniu "Langoliery". To niezwykła historia pasażerów samolotu, którzy budzą się w innej rzeczywistości: uświadamiają sobie, że wszyscy poza nimi i jednym pilotem zniknęli!

Z okazji emisji seriali kanał CBS Action i Prószyński i S-ka zapraszają Was do wzięcia udziału w konkursie.

ZADANIE KONKURSOWE
Który z filmów lub seriali opartych na twórczości Stephena Kinga jest Twoim ulubionym? Odpowiedź uzasadnij na naszym forum.

NAGRODY
Do wygrania 4 książki "Bazar złych snów" Stephena Kinga. Nagrody rozlosujemy wśród uczestników konkursu.Profil wydawniczy Prószyński i S-ka obejmuje literaturę polską i światową, zarówno klasykę, jak i prozę współczesną (od powieści obyczajowych po fantastykę, od kryminałów po romanse), literaturę faktu, biografie, książki popularnonaukowe, kulinaria oraz dla dzieci i młodzieży. Nakładem wydawnictwa ukazują się książki młodych debiutujących pisarzy, jak i uznanych już polskich autorów, wśród których są m.in.: Olga Rudnicka, Maria Ulatowska, Grażyna Jeromin-Gałuszka, Irena Matuszkiewicz, Maria Czubaszek, Agnieszka Osiecka, Tanya Valko, Henryk Jerzy Chmielewski, Stefan Kisielewski, Marek Harny, Konstanty Ildefons Gałczyński. Literaturę światową reprezentuje wielu cenionych autorów, takich jak: Orson Scott Card, Ursula K. Le Guin, Dennis Lehane, Jeffery Deaver, Terry Pratchett, John Irving, Stephen King, Jodi Picoult, Diana Chamberlain, Virginia C. Andrews, Nora Roberts, Henry James czy John Steinbeck.

Konkurs zakończony

Zwycięzcy konkursu
catchdimoment, Saint81, aniaskn, demonique,
Gratulujemy zwycięzcom

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy