Swingers na CBS Europa


 "Swingers" (na CBS Europa 26 lipca o 19:05)  to film opowiadający o porzuconym facecie, który próbuje odnaleźć się w nowym mieście. Mike (Jon Favreau) jest komikiem, który próbuje zrobić karierę aktorską. Pół roku wcześniej rozstał się z dziewczyną, opuścił Nowy Jork i zamieszkał w Los Angeles. Mimo radykalnych zmian wciąż myśli o Michelle, która układa sobie życie z nowym facetem. Sfrustrowanego Mike’a wspierają jego kumple: Trent (Vince Vaughn), Rob (Ron Livingston) i Sue (Patrick Van Horn). Wyciągają do nocnych klubów i na imprezy, doradzają, zachęcają do umawiania się z dziewczynami. Jednak Mike pogrąża się w depresji i wciąż czeka na ten jeden telefon…
 

Z okazji emisji filmu "Swingers" kanał CBS Europa wraz z Wydawnictwem Axis Mundi przygotował dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć książek "Przypadek sprawił". By wygrać jedną z nich wystarczy w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie:

ZASADY KONKURSU
Odpowiedz na pytanie: Czy komedie mogą pomóc na złamane serce? Jeżeli tak, to jakie?
Odpowiedzi konkursowych można udzielać na naszym forum lub na profilu fb.com/filmuspl.

NAGRODY
Do wygrania jest pięć książek Barbary Rybałtowskiej "Przypadek sprawił". Nagrody trafią do Autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi.
 
 
Opis nagrody:
Życie zatacza krąg, a rodzinne historie kryją wiele tajemnic. Dramatyczne zdarzenia skłaniają Ewę, emerytowaną architekt, żonę sławnego reżysera, do wspomnień na temat dramatu z jej młodości – tajemniczej śmierci starszej siostry, Joanny.
 
Ewa rozpoczyna wędrówkę jej śladami. Postaci sprzed lat i niektóre wątki ich życia widziane w nowym świetle okazują się mieć zaskakujące znaczenie w rozwiązaniu tajemnicy.
 
Poznajemy warszawski światek artystyczny sprzed 1970 roku, historię rodziny z czasów drugiej wojny światowej, wspomnienia o radosnym wypadzie obu sióstr z PRL do krajów na południe Europy, przyglądamy się przemianom ustrojowym w Polsce.
 
Czy w scenerii pięknych jezior mazurskich, zagadka sprzed lat znajdzie w końcu rozwiązanie…

Konkurs zakończony

Zwycięzcy konkursu
Saint81, LECHO, buncia88, aniaskn,
Gratulujemy zwycięzcom

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy