Rent w Zone Europa

W piątek 16 listopada o godzinie 20.00 kanał Zone Europa wyemituje film "Rent" opowiadający o losach dwóch kumpli z Nowego Jorku. Mark jest zapalonym filmowcem, a Roger ambitnym muzykiem. Niestety ich sytuacja finansowa nie jest najlepsza - nie radzą sobie nawet z opłaceniem czynszu w East Village - ubogiej dzielnicy nowojorskiej cyganerii. Emisja filmu to znakomita okazja to wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania są znakomite nagrody! Zadanie konkursowe jest bardzo proste:


Zapraszamy na film "Rent" w kanale Zone Europa w 16 listopada o godzinie 20.00, poniedziałek 26 listopada g. 20:00 oraz wtorek 27 listopada g. 11:40.PYTANIE KONKURSOWE
Wymyśl co mogliby zrobić mający artystyczne zamiłowania bohaterowie filmu "Rent", by poprawić swoje warunki materialne. Odpowiedzi udzielamy na naszym forum.

NAGRODY
Autorzy dwóch najciekawszych odpowiedzi otrzymają bogate zestawy niepowtarzalnych nagród, w skład których wchodzą: dzbanek, kubek i kamera internetowa. Osoby, które zajmą dwa kolejne miejsca otrzymają dzbanki. Nagrody ufundował kanał Zone Europa.


Konkurs zakończony

Zwycięzcy konkursu
kasia1k, Lakiluczyca, amymermaid, bendi9,
Gratulujemy zwycięzcom

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy