HBO bez tajemnic

Już w niedzielę, 11 listopada HBO odkoduje sygnał. Na ten dzień przygotowana została atrakcyjna oferta programowa z szeregiem najnowszych produkcji HBO oraz nagrodzonym Oscarem filmem Żelazna dama, przedstawiającym historię życia byłej premier Margaret Thatcher.

W ramach Niedzielnej Megapremiery wyemitowany zostanie oscarowy film Żelazna dama, w którym Meryl Streep wciela się w rolę Margaret Thatcher. Film pokazuje niezwykłą historię życia i kariery politycznej byłej premier Wielkiej Brytanii, jednej z najbardziej wpływowych i kontrowersyjnych kobiet w historii XX wieku. Ukazuje również cenę, jaką przyszło jej zapłacić za bycie u szczytu władzy w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

 
Tego dnia, o godzinie 20.10 pokazany zostanie także materiał specjalny na temat najnowszej polskiej produkcji HBO – Bez tajemnic, która zadebiutuje już 12 listopada w HBO. W drugim sezonie, będącym kontynuacją historii o psychoterapeucie Andrzeju Wolskim i grupie jego pacjentów, w role których wcielą się: Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska oraz Stanisław Cywka.

NAGRODY
5 zestawów nagród ufundowanych przez  HBO. W skład każdego zestawu wchodzą: notes, kubek, długopis.

Konkurs zakończony

Zwycięzcy konkursu
elasz_82, marycarter, rako83, Aurehim, veritas,
Gratulujemy zwycięzcom

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy