Królowie życia w Zone EuropaDaniel Dillon (Peter Mullan) jest burmistrzem małego miasteczka w Kalifonii. Ten silny i tajemniczy mężczyzna zabiega o względy młodej i pięknej Lucy (Milla Jovovich).  Pewnego dnia do miasta przybywają jego żona i córka, dwie kobiety, które sprzedał przed laty. Czy pieniądze naprawdę są ważniejsze od miłości?

Królowie życia” na kanale Zone Europa w niedzielę 23.09.2012 o godz. 21:55 i w środę 26.09.2012 o godz. 22:05.


Rok 1867 w Kingdom Come, małej mieścinie w Kalifornii. Właścicielem i burmistrzem miasta jest Daniel Dillon, twardy mężczyzna, który skrywa tajemnicę z przeszłości. Wiele lat temu sprzedał swoją żonę i córkę za prawa do miejscowej kopalni złota. Teraz jego uczucia skierowane są w stronę pięknej Lucii. Pewnego dnia do Kingdom Come przybywają Elena i jej córka Hope. To kobiety z przeszłości Daniela. Elena jest nieuleczalnie chora na gruźlicę i chce tylko zapewnienia jako takiej przyszłości swojej córce. Tymczasem w miasteczku wrze. Budowana jest nowa trasa kolei. Przyszłość miasteczka zależy od tego, czy będzie skomunikowane ze światem. Do Kingdom Come zostaje oddelegowany młody budowniczy, Donald Dalglish, który ma podjąć ewentualną decyzję o poprowadzeniu linii kolejowej.


PYTANIE KONKURSOWE
Jaki inny western obejrzałbyś/obejrzała byś najchętniej na kanale Zone Europa? Swoją odpowiedź uzasadnij na naszym forum.

NAGRODY
5 zestawów nagród ufundowanych przez kanał Zone Europa. W skład każdego zestawu wchodzą: koszulka damska oraz zestaw gadżetów.

Konkurs zakończony

Zwycięzcy konkursu
paulina9305, AneciK, matisiorek, Ewa139, gtagirl,
Gratulujemy zwycięzcom

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy