Wakacje z Water Planet

Wakacje tuż tuż. Pewnie wielu z Was ma już konkretne plany na nadchodzące dwa miesiące. Wspólnie z kanałem Water Planet filmus.pl zaprasza na konkurs.
 
Aktualna ramówka kanału Water Planet dostępna jest w naszym serwisie. Kanał oferuje wiele ciekawych dokumentów. Szczególnie możemy polecić:

TRANSPORTY GIGANTÓW. Dokument emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 21.00.

Przeprowadzka do nowego mieszkania to wymagające zadanie logistyczne. Czy wyobrażacie sobie jednak przeprowadzkę z całym domem? Serial „Transporty gigantów” ukazuje losy nie tylko przenoszonych budynków, ale również innych ogromnych ładunków, takich jak: łódź podwodna czy jachty luksusowe, które trzeba przetransportować drogą morską, powietrzną lub lądową.

OSTATNIE CHWILE TITANICA. Każda sobota o godz. 19.25

W sierpniu 2005 roku John Chatterton i Richie Kohler zorganizowali wyprawę badawczą do wraku Titanica. Statek leży na głębokości dwóch i pół mili. Poszukiwacze odkryli nowe interesujące fakty. Okazuje się, że w przedniej części kadłuba są dwie duże nienaruszone sekcje do tej pory pokryte oryginalną czerwoną farbą.
 


ZASADY KONKURSU

Opisz swoje plany wakacyjne na naszym forum. Plany wakacyjne mogą opisać tylko zarejestrowani użytkownicy w tym miejscu.

Do wygrania jest 5 zestawów typowo plażowych: parawan oraz delfinek. Nagrody otrzymają osoby z najciekawszymi (ciekawie opisanymi) planami wakacyjnymi.


 

Konkurs zakończony

Nagrody otrzymują: Rozalia_fla, miraga_, szyszon, AneciK, youazia.
Gratulujemy zwycięzcom!

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy