Miasteczko Pleasantville

Filmus.pl, kanał Zone Europa i Dom Wydawniczy REBIS zapraszają do konkursu o filmie „Miasteczko Pleasantville”.

Film pojawi się  na kanale Zone Europa w sobotę 2 czerwca o godz. 20:00.
 


Niestety, takich miasteczek jak Pleasantville nie spotyka się często. Za to sporo wokół nas zła. O tym, jak radzić sobie z toksycznymi mężczyznami, są książki, które można wygrać w naszym konkursie.
 

Pytanie konkursowe:
Gdyby podróżowanie w czasie było możliwe, dokąd być się przeniósł / przeniosła?
5 osób, które prześlą najciekawsze odpowiedzi, wygrywa książki.
 
Odpowiedzi udzielamy na naszym forum.
 
Nagrody:
 

 
LILLLIAN GLASS  „Toksyczni mężczyźni”
 
10 sposobów na rozpoznanie, radzenie sobie i wyleczenie się z mężczyzn, którzy zatruwali Twoje życie. Toksyczne związki mogą się przytrafić każdej kobiecie bez względu na wiek, wykształcenie, stan posiadania czy pozycję społeczną. W tej książce bestsellerowa autorka, ekspert w zakresie mowy ciała i komunikacji, dr Lillian Glass pokazuje, jak rozpoznać, skutecznie sobie poradzić i wyleczyć się z mężczyzny, który cię unieszczęśliwia. 
 
Dr Lillian Glass jest jednym z najbardziej cenionych na świecie autorytetów w dziedzinie komunikacji i mowy ciała. Występuje jako ekspert w wielu programach telewizyjnych. Prowadzi comiesięczną rubrykę poświęconą mowie ciała w czasopiśmie "Cosmopolitan", a także bloga dla "Psychology Today". Pracowała z wieloma hollywoodzkimi aktorami, zdobywcami Oscara. Jest też biegłym sądowym w zakresie analizy głosu i zachowania.

Sponsor nagrody: Dom Wydawniczy REBIS

Konkurs zakończony

 Zwycięzcy konkursu: Ewa139, paulina9305, gtagirl, Nuuusiak, Lusi. Zwycięzcom gratulujemy. Nagrody zostaną przesłane pocztą.

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy