Kulinarne ekscesy w Beverly Hills

Filmus.pl, Dom Wydawniczy Rebis oraz kanał Club TV zapraszają do konkursu na temat programu: "Kulinarne ekscesy w Beverly Hills".
 
 
„Kulinarne ekscesy w Beverly Hills”
 
 
 
 
Sześcioro kucharzy spełnia nawet najbardziej zwariowane życzenia bogatych klientów. Działają na telefon, dostępni są 24 godziny na dobę, każde z nich ma inne doświadczenia i upodobania – ale dla swych wyrafinowanych i kapryśnych klientów są w stanie ugotować wszystko. Szefowie kuchni przedstawieni w programie to wielkie indywidualności. Jesse Brune specjalizuje się w zakresie zdrowej i organicznej kuchni. Była modelka Manouschka Guerrier jest zagorzałą singielką oraz pomysłodawczynią i właścicielką marki Single Serving, która stanowi celebrację życia w pojedynkę. Brian Hill gotował dla znanych celebrytów, jego klientami byli między innymi Eddie Murphy, Mary J. Blige i Mariah Carey. Irlandczyk Stuart O’Keeffe jest twarzą marki Tupperware® w Ameryce Północnej. Dziennikarka Sasha Perl-Raver gotuje od 16. roku życia, a do jej obecnych klientów należą reżyserzy, producenci i znane osoby. Brooke Peterson była gospodynią programu kulinarnego. Każde z szóstki utalentowanych szefów kuchni stara się sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nimi mieszkańcy najbardziej ekscentrycznego przedmieścia Los Angeles. Obserwując ich zmagania, możemy tylko zadać sobie pytanie, czy aby kucharze nie są bardziej zwariowani od swych klientów…
 
 

„Kulinarne ekscesy w Beverly Hills” na kanale Club TV od 7 kwietnia 2012 w weekendy o godz. 16:30 i 23:00.
 
Filmus.pl wraz z Domem Wydawniczym Rebis oraz kanałem Club TV zapraszają do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania jest pięć książek pt. „Woda dla słoni” autorstwa Sary Gruen. 
 
Opis nagrody:
 
 

Sara Gruen bestsellerowa pisarka kanadyjskiego pochodzenia, autorka takich powieści jak „Riding Lessons”, „Flying Changes”, „Woda dla słoni” oraz „Ape House”, za które otrzymała wiele prestiżowych nagród. 
„Woda dla słoni” to porywająca opowieść o niezwykłej miłości i wielkiej przygodzie, która na zawsze odmieniła życie wszystkich bohaterów. Jacob Jankowski to żywiołowy student weterynarii, jego świat przewartościowuje wiadomość o śmierci rodziców. Pod wpływem impulsu rzuca studia i przyłącza się do wędrownego cyrku, który staje się dla niego zarówno zbawieniem, jak i piekłem na ziemi. Z determinacją próbuje odnaleźć się w tym pełnym skrajnych emocji świecie, sytuację komplikuje jednak uczucie do pięknej Marleny, żony charyzmatycznego tresera Augusta. 
„Woda dla słoni” to mądra, wzruszająca i zabawna powieść, barwni bohaterowie i porywająca narracja wciągają bez reszty. 
 
Zadanie konkursowe:
 

Opisz swoją najbardziej ekscentryczną zachciankę kulinarną.

 
Swoje zachcianki kulinarne można opisywać na naszym forum w tym miejscu.
 

Sponsor nagrody: Dom Wydawniczy Rebis

Konkurs zakończony

Najciekawsze zachcianki kulinarne mają: agnesj77, ankak123, Flavia, AneciK, mika19. Gratulujemy zwycięzcom.

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy