Konkurs! Zagubieni 5

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie! Do wygrania plecak trekkingowy Campus Enzo 35 i box DVD z kompletnym 5 sezonem Zagubionych. Odpowiedz na pytanie konkursowe i zgarnij nagrodę! Nagrody ufundowane przez dystrybutora filmu: CDProject.

                                   

Samolot linii Oceanic lecący z Sydney do Los Angeles rozbija się na środku południowego Pacyfiku. Ocalali rozbitkowie muszą radzić sobie z życiem na tropikalnej wyspie, która okazuje się nie być zwykłym lądem, a pełnym tajemnic, zapomnianym światem. Jak się później okazuje, nie są jedynymi ludźmi na wyspie. Z czasem 48 pasażerów feralnego lotu odkrywa coraz to nowe właściwości tego niezwykłego miejsca...

Pozornie prosta historia – 71 pasażerów samolotu rozbija się na tajemniczej wyspie na południowym Pacyfiku i próbuje walczyć o przetrwanie. Teoretycznie prosty pomysł, a jednak przed każdym odcinkiem w samych Stanach Zjednoczonych przed telewizorami zasiada 16 milionów widzów. Na czym polega fenomen „Zagubionych”? Czyżby chodziło o mistrzowskie połączenie wątków sensacyjnych, przygodowych, metafizycznych i psychologicznych?

Konkurs zakończony

Zwycięzcy konkursu
anyanka, Monika_N,
Gratulujemy zwycięzcom

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy