Konkurs! Wrota do piekieł

Twórca superprodukcji Spider-Man oraz kultowej trylogii Martwe zło, Sam Raimi powraca z prawdziwym horrorem! Zło zostanie wskrzeszone w tej pełnej akcji i widowiskowych efektów specjalnych opowieści o młodej dziewczynie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. Raimi, podobnie jak w swych najlepszych filmach, przeraża... i bawi jednocześnie, gwarantując niezapomnianą rozrywkę.

W tym roku reżyser powraca z horrorem, zatytułowanym Wrota do piekieł, opowieścią o Christine Brown ambitnej pracownicy banku w L.A., spotykającej się z czarującym profesorem Clay'em Daltonem. Wiedzie ona życie pozbawione problemów do dnia, w którym w banku pojawia się tajemnicza pani Ganush, by błagać ją o odroczenie spłaty pożyczki na dom.
Czy Christine powinna posłuchać intuicji i pomóc starszej kobiecie? Czy może lepiej odmówić pożyczki i zaimponować szefowi, żeby zwiększyć swoje szanse na awans? Christine wybiera drugą alternatywę, pozbawiając panią Ganush dachu nad głową.
W zemście, starsza pani rzuca na nią klątwę, zamieniając życie Christine w istny koszmar. Dziewczyna, nawiedzana przez demona, nie mogąc liczyć na pomoc swojego sceptycznego chłopaka, zwraca się do jasnowidza Rhama Jasa, by ocalić duszę przed wiecznym potępieniem.Odwiedź stronę www.wrotadopiekiel.pl, poznaj szczegóły filmu i wygraj super nagrody: koszulki z nadrukiem z filmu Wrota do piekieł!

Konkurs zakończony

Zwycięzcy konkursu
Snap, MJane, mixman, nada13, sludgefactory, Resoort, ciociaboo,
Gratulujemy zwycięzcom

Sprawdź kto wygrał w naszych innych konkursach.

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Polecamy