Cate Blanchett zamieszana w zabójstwo JFK

16-05-2013 04:59
megafon.pl
Cate Blanchett fot. Monolith Plus Cate Blanchett fot. Monolith Plus
Cate Blanchett ma zagrać główną rolę w nowym filmie Davida Mameta - thrillerze "Blackbird".
Tematyka obrazu zahaczać będzie o teorie spiskowe dotyczące zabójstwa prezydenta Kennedy'ego. Główną bohaterką będzie Janet. Po pogrzebie swojego dziadka, specjalisty od efektów specjalnych, kobieta odkryje, iż mężczyzna posiadał wiele mrocznych sekretów. Pracował nie tylko dla Hollywood, ale i dla agencji rządowych. Tajemnice mogą okazać się niebezpieczne dla Janet.

Mamet nakręci film w Sydney. Na razie swój pomysł będzie promował na festiwalu w Cannes.

Przypomnijmy, iż ostatnie dzieło reżysera to "Phil Spector". Blanchett mogliśmy ostatnio oglądać u Petera Jacksona w pierwszej części "Hobbita". Obecnie aktorka jest zajęta na planie "Monuments Men" George'a Clooneya.

Zobacz też

Bob Dylan podczas ceremonii wręczenia Nagród Nobla wystąpiłby podobnie?
09-12-2016 13:37

Bob Dylan podczas ceremonii wręczenia Nagród Nobla wystąpiłby podobnie?

Bohater filmu „Honorowy obywatel”, argentyńskiego kandydata do Oscara, odbiera literacką Nagrodę Nobla. Ale jego wystąpieniem nie są zachwyceni ani członkowie Akademii Szwedzkiej ani królewska para. Tak wygląda scena otwierająca  komedię, która wejdzie na ekrany kin już 6 stycznia.
Nowe fakty w sprawie
08-12-2016 15:05

Nowe fakty w sprawie "Autopsji Jane Doe"

Jeśli zbrodnia została dokonana a na miejscu wydarzenia nie znaleziono żadnych śladów, nadzieja na rozwiązanie tajemniczej śmierci spoczywa na barkach patologa.
Nowy miniserial produkcji HBO
02-12-2016 10:09

Nowy miniserial produkcji HBO

Nowy siedmioodcinkowy miniserial produkcji HBO "Wielkie kłamstewka" zadebiutuje na antenie HBO i online w HBO GO 20 lutego. W rolach głównych występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern i Alexander Skarsgard.
Kolejne gwiazdy w dubbingu
30-11-2016 09:32

Kolejne gwiazdy w dubbingu "Baleriny"

Anna Guzik i Antek Królikowski dołączyli do obsady dubbingowej filmu o tym, że marzenia mają ogromną moc! „Balerina” tanecznym krokiem wejdzie do kin 20 stycznia.