Cate Blanchett zamieszana w zabójstwo JFK

16-05-2013 04:59
megafon.pl
Cate Blanchett fot. Monolith Plus Cate Blanchett fot. Monolith Plus
Cate Blanchett ma zagrać główną rolę w nowym filmie Davida Mameta - thrillerze "Blackbird".
Tematyka obrazu zahaczać będzie o teorie spiskowe dotyczące zabójstwa prezydenta Kennedy'ego. Główną bohaterką będzie Janet. Po pogrzebie swojego dziadka, specjalisty od efektów specjalnych, kobieta odkryje, iż mężczyzna posiadał wiele mrocznych sekretów. Pracował nie tylko dla Hollywood, ale i dla agencji rządowych. Tajemnice mogą okazać się niebezpieczne dla Janet.

Mamet nakręci film w Sydney. Na razie swój pomysł będzie promował na festiwalu w Cannes.

Przypomnijmy, iż ostatnie dzieło reżysera to "Phil Spector". Blanchett mogliśmy ostatnio oglądać u Petera Jacksona w pierwszej części "Hobbita". Obecnie aktorka jest zajęta na planie "Monuments Men" George'a Clooneya.

Zobacz też

Tomasz Kot w dubbingu nowej komedii twórcy
12-08-2016 00:14

Tomasz Kot w dubbingu nowej komedii twórcy "Facetów w czerni"

Kto mógłby wiedzieć lepiej, "Jak zostać kotem", jeśli nie Tomasz Kot?! Najpopularniejszy krajowy aktor gra pierwsze? wąsy w dubbingu najnowszej komedii Barry'ego Sonnenfelda, autora "Facetów w czerni", gdzie w dwóch wcieleniach (ludzkim i kocim!) zastępuje samego Kevina Spaceya.
Maciej Stuhr na oficjalnym plakacie
03-08-2016 13:03

Maciej Stuhr na oficjalnym plakacie "Czerwonego Kapitana"

Już 26 sierpnia na ekranach polskich kin zagości "Czerwony Kapitan". Jest to najnowszy thriller na podstawie bestsellerowej książki Dominika Dána z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Prezentujemy oficjalny plakat filmu.
02-08-2016 11:28

"Smoleńsk" z nowym zwiastunem i oficjalną datą premiery

Znana jest już nowa, oficjalna data premiery filmu "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauze. Produkcja obrazu weszła w końcowy etap realizacji. Ostatnie efekty specjalne zostaną ukończone w sierpniu, a sam film trafi do regularnej dystrybucji kinowej 9 września 2016 roku.
Sia zaśpiewa z Kucykami
29-07-2016 13:55

Sia zaśpiewa z Kucykami

W 2017 roku na ekrany kin wejdzie jedna z najbardziej popularnych bajek na świecie "My Little Pony: The Movie".
Najnowsze newsy