500 dni miłości - recenzja

07-09-2012 13:17
megafon.pl
Chris Evans i Michelle Monaghan mają zagrać głównych bohaterów komedii "A Many Splintered Thing", utrzymanej w duchu takich przebojów, jak "Amelia" czy "500 dni miłości".
Przygoda rozpocznie się w trakcie pewnego charytatywnego obiadu, na którym wypalony uczuciowo młody mężczyzna pozna bywalczynię salonów, udającą filantropkę. Narzeczonemu dziewczyny chyba nie do końca spodoba się fakt, iż ktoś inny będzie chciał chodzić z nią na randki.

Za kamerą projektu stanie Justin Reardon. Scenariusz napisali wspólnie Chris Shafer oraz Paul Vicknair. Przez jakiś czas materiał odbijał się od wytwórni do wytwórni, jednocześnie ciesząc się dużym uznaniem wszystkich tych, którzy go przeczytali.

Zdjęcia ruszą już 26 października.

Evansa można ostatnio oglądać głównie w roli Kapitana Ameryki. Ostatnia polska premiera z udziałem Monaghan to "Kaznodzieja z karabinem".
Spodobał Ci się artykuł ?
Śledź nas na facebook.

Zobacz też inne recenzje

Spójrz na morze - recenzja
03-01-2018 20:39

Spójrz na morze - recenzja

Film wyjątkowy
Szybcy i wściekli 8 - recenzja
27-04-2017 15:01

Szybcy i wściekli 8 - recenzja

To jeden z tych filmów, których widzowie wiedzą dokładnie co dostaną. W ósmej części serii jest to, co już doskonale znamy, z tym, że podane w jeszcze bardziej widowiskowym sosie.
Dzieciak rządzi - recenzja
21-04-2017 18:18

Dzieciak rządzi - recenzja

Gdy DreamWorks bierze się za jakąś nową animację, to wiadomo, że bez echa ona nie przejdzie. A jeśli za film odpowiedzialny jest Tom McGrath, twórca "Madagaskaru", to oczekiwania muszą być bardzo duże. I"Dzieciak rządzi" to rzeczywiście urocza, momentami bardzo zabawna komedia. Może nie na miarę "Madagaskaru", ale na pewno powinna spodobać się dzieciom, a dorosłym może i bardziej.
Pakt krwi - recenzja
12-04-2017 15:25

Pakt krwi - recenzja

Nicolas Cage to z pewnością uzdolniony aktor, ale jak mało kto ma tendencję do występowania w naprawdę kiepskich filmach. "Pakt krwi" jest jednym z nich, choć to wcale nie Cage - wbrew promocyjnym plakatom - nie gra tu pierwszych skrzypiec.
Polecamy
Najnowsze newsy