Prezentujemy polski plakat horroru "Zło we mnie".

08-03-2017 08:59
autor: avatar maniek
Są rzeczy straszniejsze niż mrok. Prezentujemy polski plakat horroru "Zło we mnie". Przerażający obraz Oza Perkinsa w kinach od 10 marca.
10 marca na ekrany polskich kin wejdzie "Zło we mnie", porównywany do "Dziecka Rosemary" i "Carrie", debiut reżyserski aktora Oza Perkinsa ("Star Trek" i "Wilk") - syna legendarnego Anthony’ego Perkinsa - odtwórcy roli Normana Batesa z "Psychozy" Hitchcocka. W obsadzie wysoko ocenianego horroru (81/100 w skali Metascore) znaleźli się, m.in.: zdobywczyni Teen Choice Award - Emma Roberts ("Królowe krzyku", "American Horror Story"), gwiazda serialu "Mad Men" - Kiernan Shipka oraz James Remar ("Dexter", "Django"). "Po obejrzeniu ‘Zło we mnie’ będziecie bali się zejść do piwnicy i skręcić w ciemną alejkę" - pisał o filmie serwis Consequence of Sound. Horror Oza Perkinsa znalazł się programie Festiwalu w Toronto oraz Fantastic Fest.

Zdjęcie: 5


W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice - z niewiadomych powodów - nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) - tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Jej nadejście uwalnia demony, która zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?

Moim zamiarem było stworzenie obrazu nacechowanego mrocznym pięknem, wywiedzionego z ducha klasycznych horrorów, takich jak: "Dziecko Rosemary", "Carrie", "Nie oglądaj się" i "Pozwól mi wejść". - Oz Perkins


Zdecydowanie warty zapamiętania debiut. Połączenie satanicznego klasyka - "Dziecka Rosemary" i "Niewinności" Lucile Hadzihalilovic, przyprawione szczyptą "Zagubionej autostrady".  - Hollywood Reporter


Oz Perkins zdumiewa - i przeraża - w swoim debiucie o kobietach skonfrontowanych z mrocznymi siłami. - Variety

Unikalny i porażający. - PopMatters

Fani tego rodzaju horrorów poczują się jak w domu. I jak w piekle… - Bloody Disgusting


Spodobał Ci się artykuł ?
Śledź nas na facebook.

Zobacz też

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
01-06-2017 10:57

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.

Wściekły i pies!  Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
 Prezentujemy plakat filmu
31-03-2017 08:29

Prezentujemy plakat filmu "Mały Jakub"

"Mały Jakub" to wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych film w reżyserii Mariusza Bielińskiego - zdobywcy Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej i laureata Międzynarodowego Festiwalu Scenarzystów Interscenario.
Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017
22-03-2017 09:13

Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017

Gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017, podczas której po raz dziewiętnasty wręczono nagrody nazywane popularnie "polskimi Oscarami", jak co roku przyniosła wiele emocji i będzie jeszcze długo omawiana w różnego rodzaju mediach i serwisach.
Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.
20-03-2017 09:01

Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.

Czarne charaktery? "Chętnie zagrałbym więcej takich ról". Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera "Amok".
Polecamy
Najnowsze newsy