Emma Watson i Miles Teller w "La La Land"?

01-02-2017 12:18
autor: avatar maniek
"La La Land" jest niewątpliwie jedną z największych historii sukcesu w tym roku. Film zdobył rekordową ilość Złotych Globów, zrównał rekord nominacji do Oscara, a przy okazji świetnie radzi sobie w kinach (W Stanach Zjednoczonych film przekroczył już 100 milionów dolarów!).
Wielu aktorów chciałoby teraz znaleźć się na miejscu Ryana Goslinga i Emmy Stone. Trudno sobie wyobrazić "La La Land" z inną obsadą, ale jak donoszą portale The Hollywood Reporter oraz Page Six, nie byli oni pierwszymi typami do ról w filmie. W rolę graną przez Ryana Goslinga miał wcielić się, znany z poprzedniego filmu Damiena Chazelle "Whiplash" - Miles Teller, natomiast przed Stone ofertę dostała jej imienniczka, Emma Watson.

Magazyn Hollywood Reporter sugeruje, że Teller nie zgodził się na 4 miliony dolarów zaoferowane za tę rolę. Negocjacje trwały tak długo, że aktor stracił czas, który byłby niezbędny do przygotowania się do roli (m. in. do nauki gry na pianinie). Page Six oferuje więcej plotek na ten temat sugerując, że Teller oczekiwał 6 milionów, a Watson stawiała niemożliwe do sprostania wymagania - ponoć gwiazda zażyczyła sobie, aby próby do filmu odbywały się w Londynie (do filmu którego akcja dzieje się w Los Angeles!). Producenci podobno stawali na rzęsach by dostosować się do niej, ale ostatecznie aktorka stwierdziła, że nie jest to rola dla niej i wybrała Disneyowską "Piekną i Bestię".

Spodobał Ci się artykuł ?
Śledź nas na facebook.

Zobacz też

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
01-06-2017 10:57

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.

Wściekły i pies!  Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
 Prezentujemy plakat filmu
31-03-2017 08:29

Prezentujemy plakat filmu "Mały Jakub"

"Mały Jakub" to wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych film w reżyserii Mariusza Bielińskiego - zdobywcy Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej i laureata Międzynarodowego Festiwalu Scenarzystów Interscenario.
Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017
22-03-2017 09:13

Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017

Gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017, podczas której po raz dziewiętnasty wręczono nagrody nazywane popularnie "polskimi Oscarami", jak co roku przyniosła wiele emocji i będzie jeszcze długo omawiana w różnego rodzaju mediach i serwisach.
Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.
20-03-2017 09:01

Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.

Czarne charaktery? "Chętnie zagrałbym więcej takich ról". Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera "Amok".
Polecamy
Najnowsze newsy