Kolejne gwiazdy w dubbingu "Baleriny"

30-11-2016 09:32
autor: avatar maniek
Anna Guzik i Antek Królikowski dołączyli do obsady dubbingowej filmu o tym, że marzenia mają ogromną moc! „Balerina” tanecznym krokiem wejdzie do kin 20 stycznia.
Filmowa Odetta przypaliła już skrzydła, próbując wlecieć na szczyt. W jej oczach na nowo pojawia się blask, kiedy w Operze Paryskiej pojawia się Felicja. Odetta obiecuje, że pomoże jej spełnić się jako tancerka. Marzenie przechodzi z jednej baletnicy na drugą. W rolę byłej tancerki wcieliła się Ania Guzik, która w 2007 roku odniosła sukces w tanecznym show „Taniec z Gwiazdami”. Aktorka lubi pracę głosem, ponieważ daje zupełnie inne możliwości, niż ta przed kamerą. „Dubbing jest dla mnie inną odsłoną działalności artystycznej. Tutaj kreuję postać tylko i wyłącznie swoim głosem, czyli moje ciało i mimika nie biorą udziału w tej pracy, to bardzo duże wyzwanie dla aktora.”

 
 


Antek Królikowski z dużym zaangażowaniem podchodzi do pracy w dubbingu, tym bardziej, że ma dla kogo się starać. „Nieczęsto mam okazję występować w dubbingu, ale jeśli tak się zdarza to bardzo to lubię, bo jest to dla mnie przede wszystkim świetna zabawa, ogromna frajda. Szczególnie, że potem mogę zobaczyć ten film razem z rodzeństwem.” W filmie „Balerina” użycza głosu Wiktorowi – najlepszemu przyjacielowi tytułowej bohaterki, który tak jak ona przyjeżdża do Paryża po to, by spełnić swoje największe marzenie. Jednak Wiktor nie chce tańczyć, a zostać słynnym konstruktorem.


 
Ocena recenzenta:
Spodobał Ci się artykuł ?
Śledź nas na facebook.

Zobacz też

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
01-06-2017 10:57

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.

Wściekły i pies!  Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
 Prezentujemy plakat filmu
31-03-2017 08:29

Prezentujemy plakat filmu "Mały Jakub"

"Mały Jakub" to wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych film w reżyserii Mariusza Bielińskiego - zdobywcy Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej i laureata Międzynarodowego Festiwalu Scenarzystów Interscenario.
Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017
22-03-2017 09:13

Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017

Gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017, podczas której po raz dziewiętnasty wręczono nagrody nazywane popularnie "polskimi Oscarami", jak co roku przyniosła wiele emocji i będzie jeszcze długo omawiana w różnego rodzaju mediach i serwisach.
Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.
20-03-2017 09:01

Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.

Czarne charaktery? "Chętnie zagrałbym więcej takich ról". Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera "Amok".
Polecamy
Najnowsze newsy