Polski plakat "Wszystkich nieprzespanych nocy"

17-10-2016 08:18
autor: avatar maniek
Prezentujemy polski plakat "Wszystkich nieprzespanych nocy"
Zwiastun "Wszystkich nieprzespanych nocy" na facebookowej stronie filmu odnotował już 270 000 wyświetleń w niespełna 2 tygodnie od publikacji. To zainteresowanie wyższe niż trailerami "Wołynia" Wojtka Smarzowskiego, "Dunkierki" Christophera Nolana i wielu innych oczekiwanych tytułów kinowych. Prezentujemy oficjalny plakat "Wszystkich nieprzespanych nocy". Film Michała Marczaka w kinach już od 4 listopada.


"Wszystkie nieprzespane noce" (nagrodzone za Najlepszą Reżyserię na MFF Sundance oraz Nagrodą Publiczności na 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty) w reżyserii Michała Marczaka to pełna uczuć i muzyki opowieść o współczesnych 20-latkach. Scenariusz filmu skupia się na trójce bohaterów, którzy są uwikłani w trójkąt miłosny, ale stanowi też szerokie spojrzenie na całe pokolenie urodzonych w Polsce po 1989 roku. 30 września na oficjalnej stronie facebookowej filmu zadebiutował oficjalny zwiastun tej produkcji. W ciągu niespełna 2 tygodni video zostało wyświetlone ponad 270 tysięcy razy, otrzymało 2 300 polubień i setki dalszych udostępnień. Z każdym dniem liczba ta rośnie o kolejne tysiące nowych zainteresowanych. Takie statystyki nie są częste. Umieszczony na oficjalnej stronie na Facebooku dystrybutora zwiastun głośnego "Wołynia" w reżyserii Wojtka Smarzowskiego odnotował 214 tysięcy wyświetleń. Polski trailer "Dunkierki" - zbliżającego się filmu Christophera Nolana, twórcy "Incepcji" i trylogii o Batmanie, wygenerował 104 tysiące wyświetleń. Pierwszy teaserowy zwiastun kontynuacji przygód w świecie Harry'ego Pottera pt.: "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" to oglądalność rzędu 110 tysięcy na Facebooku. Dotychczasowy wynik zapowiedzi video "Wszystkich nieprzespanych nocy" jest również znacząco wyższy niż zamieszczone na wspomnianym portalu społecznościowym trailery hitów: "Kong: Wyspa czaszki" (100 tysięcy wyświetleń) czy "Król artur: Legenda miecza" (87 tysięcy wyświetleń). Do premiery nowego dzieła Michała Marczaka pozostały jeszcze 3 tygodnie. Sądząc po zaskakujących statystykach z Facebooka, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ten polski film stanie się równym rywalem dla wielu hitów Hollywood.
Spodobał Ci się artykuł ?
Śledź nas na facebook.

Zobacz też

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
01-06-2017 10:57

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.

Wściekły i pies!  Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
 Prezentujemy plakat filmu
31-03-2017 08:29

Prezentujemy plakat filmu "Mały Jakub"

"Mały Jakub" to wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych film w reżyserii Mariusza Bielińskiego - zdobywcy Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej i laureata Międzynarodowego Festiwalu Scenarzystów Interscenario.
Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017
22-03-2017 09:13

Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017

Gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017, podczas której po raz dziewiętnasty wręczono nagrody nazywane popularnie "polskimi Oscarami", jak co roku przyniosła wiele emocji i będzie jeszcze długo omawiana w różnego rodzaju mediach i serwisach.
Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.
20-03-2017 09:01

Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.

Czarne charaktery? "Chętnie zagrałbym więcej takich ról". Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera "Amok".
Polecamy
Najnowsze newsy