Pierwszy klip promujący "Szkołę uwodzenia Czesława M."

20-09-2016 13:29
autor: avatar maniek
Prezentujemy pierwsze spojrzenie na to, jak bohater filmu – gwiazda muzyki, wprost z warszawskich salonów trafia do Stoczni w Świnoujściu.
Komedia o mężczyznach nie tylko dla kobiet, czyli "Szkoła uwodzenia Czesława M.", trafi do kin 21 października. Już dziś prezentujemy pierwsze spojrzenie na to, jak bohater filmu - gwiazda muzyki, wprost z warszawskich salonów trafia do Stoczni w Świnoujściu.


Gdy dwójka byłych stoczniowców postanawia otworzyć ekskluzywną szkołę uwodzenia dla mężczyzn, z receptą na sukces przychodzi kobieta. "Potrzebujecie kogoś z twarzą. Kogoś, kogo kochają kobiety". Te słowa sprawiają, że do biznesu trafia Czesław Mozil. A to dopiero początek tej zakręconej historii. Prezentujemy premierowy zwiastun komedii "Szkoła uwodzenia Czesława M.".Gwiazda filmu, Czesław Mozil, w filmie Aleksandra Dembskiego mógł spełnić swoje pragnienia obecności na wielkim ekranie. Musiałem przytyć do tej roli, normalnie jestem o wiele chudszy. - podkreślał swoje niebywałe poświęcenie dla projektu. Konfrontował się też ze swoim wizerunkiem w mediach. Mój bohater w filmie przeżywa dokładnie takie trudności, jakie wszyscy sądzą, że mam ja. Wystarczy przejrzeć kilka plotkarskich portali i wyłania się obraz mnie, który zobaczycie w filmie.

"Szkoła uwodzenia Czesława M." to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą szkołę uwodzenia dla mężczyzn w północno-wschodniej Polsce. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?
Spodobał Ci się artykuł ?
Śledź nas na facebook.

Zobacz też

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
01-06-2017 10:57

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.

Wściekły i pies!  Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
 Prezentujemy plakat filmu
31-03-2017 08:29

Prezentujemy plakat filmu "Mały Jakub"

"Mały Jakub" to wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych film w reżyserii Mariusza Bielińskiego - zdobywcy Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej i laureata Międzynarodowego Festiwalu Scenarzystów Interscenario.
Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017
22-03-2017 09:13

Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017

Gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017, podczas której po raz dziewiętnasty wręczono nagrody nazywane popularnie "polskimi Oscarami", jak co roku przyniosła wiele emocji i będzie jeszcze długo omawiana w różnego rodzaju mediach i serwisach.
Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.
20-03-2017 09:01

Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.

Czarne charaktery? "Chętnie zagrałbym więcej takich ról". Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera "Amok".
Polecamy
Najnowsze newsy