Daniel Radcliffe zagra w drugiej częśći Iluzji

01-07-2016 13:58
autor: avatar maniek
Do Marka Ruffalo, Woody’ego Harrelsona, Jesse’ego Eisenberga, Dave’a Franco, Morgana Freemana i Michael’a Caine’a dołącza w „Iluzji 2” ex-czarodziej Daniel Radcliffe.
Radcliffe wcielił się w Waltera Mabry'ego, bogatego biznesmena, który został zmuszony do ukrywania się w luksusowym apartamencie w Makau. „To młody geniusz, który kiedyś kochał sztuczki magiczne, ale nigdy sam nie potrafił ich wykonywać”, wyjaśnia reżyser Jon M. Chu. „Wyznaje zasadę, że nauka przewyższa całkowicie magię. Mimo tego jest wielkim fanem działalności Jeźdźców. Daniel pokazał już w swojej karierze wiele różnych oblicz, ale nigdy nie był jeszcze tak kapryśny, dziwny i szalony w roli”. Radcliffe wyjaśnia, że jest fanem „Iluzji”, przede wszystkim ze względu na jej niesamowitą obsadę. „Każdy z aktorów wniósł coś nowego do tego filmu, korzystając z doświadczeń nabytych w trakcie kariery”, twierdzi niegdysiejszy Harry Potter.„Wydawało mi się, że wszyscy świetnie się bawili na planie części pierwszej, a to sprawiało, że oglądanie ich perypetii było jeszcze ciekawsze. Nie mogłem odpuścić okazji zagrania w kontynuacji”, dodaje Radcliffe. Mabry zatrudnia Jeźdźców, by ci wykradli dla niego pewną technologię, która (wedle jego słów) jest jego własnością, ale prawda jest znacznie mroczniejsza. „To dzieciak, który chciał być magikiem, ale się do tego nie nadawał. Nie jest w stanie zawiesić niewiary – chce zawsze wiedzieć, w jaki sposób coś zostało osiągnięte”, wyjaśnia Radcliffe. „Jest w tym sporo goryczy, bo wie, że nigdy nie będzie taki, jak Jeźdźcy. Z jednej strony chciałby być ich przyjacielem, ale z drugiej gardzi wszystkim, co oni sobą prezentują”.
Iluzja 2” do zobaczenia w kinach od 8 lipca
Spodobał Ci się artykuł ?
Śledź nas na facebook.

Zobacz też

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
01-06-2017 10:57

Wściekły i pies! Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.

Wściekły i pies!  Bruce Willis na polskim plakacie komedii sensacyjnej „Jak dogryźć mafii”.
 Prezentujemy plakat filmu
31-03-2017 08:29

Prezentujemy plakat filmu "Mały Jakub"

"Mały Jakub" to wyprodukowany przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych film w reżyserii Mariusza Bielińskiego - zdobywcy Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej i laureata Międzynarodowego Festiwalu Scenarzystów Interscenario.
Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017
22-03-2017 09:13

Rozdano nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017

Gala wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej Orły 2017, podczas której po raz dziewiętnasty wręczono nagrody nazywane popularnie "polskimi Oscarami", jak co roku przyniosła wiele emocji i będzie jeszcze długo omawiana w różnego rodzaju mediach i serwisach.
Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.
20-03-2017 09:01

Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera „Amok”.

Czarne charaktery? "Chętnie zagrałbym więcej takich ról". Mateusz Kościukiewicz odkrywa kulisy thrillera "Amok".
Polecamy
Najnowsze newsy