Dwa zwiastuny "Noego"

15-11-2013 00:35
megafon.pl
Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix
Najpierw zobaczyliśmy fragment najnowszego dzieła Darrena Aronofsky'ego, "Noe: Wybrany przez Boga" ("Noah"), teraz możemy podziwiać jego dwa zwiastuny.
Trailery dość dobrze się uzupełniają - pierwszy koncentruje się przede wszystkim na bohaterach i decyzjach, które muszą podjąć. Drugi stawia głównie na ukazanie widowiskowości filmu.


Przypomnijmy, że twórca "Pi" i "Requiem dla snu" przedstawia własną wersję wydarzeń ze Starego Testamentu. W obrazie grają Russell Crowe (w głównej roli), Emma Watson, Jennifer Connelly, Logan Lerman, Ray Winstone, Douglas Booth, Kevin Durand, Martin Csokas, Mark Margolis i Anthony Hopkins. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały na Islandii. Jej krajobrazy zostały wsparte przez grafikę komputerową.

Premiera już za kilka miesięcy - w marcu.

Zobacz też

Nowy miniserial produkcji HBO
02-12-2016 10:09

Nowy miniserial produkcji HBO

Nowy siedmioodcinkowy miniserial produkcji HBO "Wielkie kłamstewka" zadebiutuje na antenie HBO i online w HBO GO 20 lutego. W rolach głównych występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern i Alexander Skarsgard.
Kolejne gwiazdy w dubbingu
30-11-2016 09:32

Kolejne gwiazdy w dubbingu "Baleriny"

Anna Guzik i Antek Królikowski dołączyli do obsady dubbingowej filmu o tym, że marzenia mają ogromną moc! „Balerina” tanecznym krokiem wejdzie do kin 20 stycznia.
29-11-2016 11:40

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety" największym kinowym hitem 2016 roku w Polsce

Film obejrzało 2 131 000 widzów po trzecim weekendzie na ekranach.
Oficjalny plakat filmu
29-11-2016 11:34

Oficjalny plakat filmu "FALE"

Prezentujemy oficjalny plakat „Fal” w reżyserii nagrodzonego Grand Prix na MFF Sundance Grzegorza Zaricznego. Film pokazywany był w konkursach głównych festiwali w Gdyni i Karlowych Warach.