Dwa zwiastuny "Noego"

15-11-2013 00:35
megafon.pl
Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix
Najpierw zobaczyliśmy fragment najnowszego dzieła Darrena Aronofsky'ego, "Noe: Wybrany przez Boga" ("Noah"), teraz możemy podziwiać jego dwa zwiastuny.
Trailery dość dobrze się uzupełniają - pierwszy koncentruje się przede wszystkim na bohaterach i decyzjach, które muszą podjąć. Drugi stawia głównie na ukazanie widowiskowości filmu.


Przypomnijmy, że twórca "Pi" i "Requiem dla snu" przedstawia własną wersję wydarzeń ze Starego Testamentu. W obrazie grają Russell Crowe (w głównej roli), Emma Watson, Jennifer Connelly, Logan Lerman, Ray Winstone, Douglas Booth, Kevin Durand, Martin Csokas, Mark Margolis i Anthony Hopkins. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały na Islandii. Jej krajobrazy zostały wsparte przez grafikę komputerową.

Premiera już za kilka miesięcy - w marcu.

Zobacz też

Tomasz Kot w dubbingu nowej komedii twórcy
12-08-2016 00:14

Tomasz Kot w dubbingu nowej komedii twórcy "Facetów w czerni"

Kto mógłby wiedzieć lepiej, "Jak zostać kotem", jeśli nie Tomasz Kot?! Najpopularniejszy krajowy aktor gra pierwsze? wąsy w dubbingu najnowszej komedii Barry'ego Sonnenfelda, autora "Facetów w czerni", gdzie w dwóch wcieleniach (ludzkim i kocim!) zastępuje samego Kevina Spaceya.
Maciej Stuhr na oficjalnym plakacie
03-08-2016 13:03

Maciej Stuhr na oficjalnym plakacie "Czerwonego Kapitana"

Już 26 sierpnia na ekranach polskich kin zagości "Czerwony Kapitan". Jest to najnowszy thriller na podstawie bestsellerowej książki Dominika Dána z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Prezentujemy oficjalny plakat filmu.
02-08-2016 11:28

"Smoleńsk" z nowym zwiastunem i oficjalną datą premiery

Znana jest już nowa, oficjalna data premiery filmu "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauze. Produkcja obrazu weszła w końcowy etap realizacji. Ostatnie efekty specjalne zostaną ukończone w sierpniu, a sam film trafi do regularnej dystrybucji kinowej 9 września 2016 roku.
Sia zaśpiewa z Kucykami
29-07-2016 13:55

Sia zaśpiewa z Kucykami

W 2017 roku na ekrany kin wejdzie jedna z najbardziej popularnych bajek na świecie "My Little Pony: The Movie".