Dwa zwiastuny "Noego"

15-11-2013 00:35
megafon.pl
Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix
Najpierw zobaczyliśmy fragment najnowszego dzieła Darrena Aronofsky'ego, "Noe: Wybrany przez Boga" ("Noah"), teraz możemy podziwiać jego dwa zwiastuny.
Trailery dość dobrze się uzupełniają - pierwszy koncentruje się przede wszystkim na bohaterach i decyzjach, które muszą podjąć. Drugi stawia głównie na ukazanie widowiskowości filmu.


Przypomnijmy, że twórca "Pi" i "Requiem dla snu" przedstawia własną wersję wydarzeń ze Starego Testamentu. W obrazie grają Russell Crowe (w głównej roli), Emma Watson, Jennifer Connelly, Logan Lerman, Ray Winstone, Douglas Booth, Kevin Durand, Martin Csokas, Mark Margolis i Anthony Hopkins. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały na Islandii. Jej krajobrazy zostały wsparte przez grafikę komputerową.

Premiera już za kilka miesięcy - w marcu.

Zobacz też

Sia zaśpiewa z Kucykami
29-07-2016 13:55

Sia zaśpiewa z Kucykami

W 2017 roku na ekrany kin wejdzie jedna z najbardziej popularnych bajek na świecie "My Little Pony: The Movie".
Hollywoodzki aktor zagra w filmie
28-07-2016 13:41

Hollywoodzki aktor zagra w filmie "Hel"

Philip Lenkowsky Występował u Woody’ego Allena i Miloša Formana. Tym razem zagra w polskiej produkcji "Hel". Aktor pojawiał się w telewizyjnych hitach „Z Archiwum X” i „Californication”.
Weronika Rosati księżniczką
27-07-2016 10:30

Weronika Rosati księżniczką

W najnowszej odsłonie przygód Aladyna Weronika Rosati zostanie księżniczką Shallią
Teoria wielkiego fałszu
21-07-2016 15:19

Teoria wielkiego fałszu

Mistrz biografii Stephen Frears („Królowa”, „Tajemnica Filomeny”) w najnowszej produkcji sięgnął do historii muzycznej legendy Nowego Jorku – cudownie fałszującej i nietrafiającej w każdą kolejną nutę Florence Foster Jenkins.