Dwa zwiastuny "Noego"

15-11-2013 00:35
megafon.pl
Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix
Najpierw zobaczyliśmy fragment najnowszego dzieła Darrena Aronofsky'ego, "Noe: Wybrany przez Boga" ("Noah"), teraz możemy podziwiać jego dwa zwiastuny.
Trailery dość dobrze się uzupełniają - pierwszy koncentruje się przede wszystkim na bohaterach i decyzjach, które muszą podjąć. Drugi stawia głównie na ukazanie widowiskowości filmu.


Przypomnijmy, że twórca "Pi" i "Requiem dla snu" przedstawia własną wersję wydarzeń ze Starego Testamentu. W obrazie grają Russell Crowe (w głównej roli), Emma Watson, Jennifer Connelly, Logan Lerman, Ray Winstone, Douglas Booth, Kevin Durand, Martin Csokas, Mark Margolis i Anthony Hopkins. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały na Islandii. Jej krajobrazy zostały wsparte przez grafikę komputerową.

Premiera już za kilka miesięcy - w marcu.

Zobacz też

Tłum gwiazd na premierze
28-09-2016 14:12

Tłum gwiazd na premierze "Ostatniej rodziny"

27 września 2016 roku, w warszawskim kinie Cinema City Sadyba odbyła się premiera długo wyczekiwanego filmu "Ostatnia Rodzina" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego.
26-09-2016 10:26

"Ostatnia rodzina" nagrodzona "Złotymi lwami"

"Ostatnia rodzina" nagrodzona "Złotymi lwami", nagrodą dziennikarzy i nagrodą publiczności na 41. FF w Gdyni!
Burza braw na gdyńskim pokazie filmu
21-09-2016 10:41

Burza braw na gdyńskim pokazie filmu "Sługi boże"

„Sługi boże”, kryminał z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak, już w kinach. Wczoraj na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni odbył się uroczysty pokaz z udziałem twórców.
Kurt Russel żywiołów się nie boi
21-09-2016 10:36

Kurt Russel żywiołów się nie boi

Pierwsze kroki przed kamerą stawiał mając zaledwie 10 lat w serialach i filmach Disneya. Wystąpił u boku samego Elvisa Presleya w musicalu przygodowym „Co się wydarzyło na Targach Światowych”.