Dwa zwiastuny "Noego"

15-11-2013 00:35
megafon.pl
Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix Darren Aronofsky fot. Imperial - Cinepix
Najpierw zobaczyliśmy fragment najnowszego dzieła Darrena Aronofsky'ego, "Noe: Wybrany przez Boga" ("Noah"), teraz możemy podziwiać jego dwa zwiastuny.
Trailery dość dobrze się uzupełniają - pierwszy koncentruje się przede wszystkim na bohaterach i decyzjach, które muszą podjąć. Drugi stawia głównie na ukazanie widowiskowości filmu.


Przypomnijmy, że twórca "Pi" i "Requiem dla snu" przedstawia własną wersję wydarzeń ze Starego Testamentu. W obrazie grają Russell Crowe (w głównej roli), Emma Watson, Jennifer Connelly, Logan Lerman, Ray Winstone, Douglas Booth, Kevin Durand, Martin Csokas, Mark Margolis i Anthony Hopkins. Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały na Islandii. Jej krajobrazy zostały wsparte przez grafikę komputerową.

Premiera już za kilka miesięcy - w marcu.

Zobacz też

Czarno białe filmy. Co w nich widzą twórcy?
19-04-2016 11:28

Czarno białe filmy. Co w nich widzą twórcy?

Czarno-biały film kojarzy się z bardzo starym kinem, artystami takimi jak Charlie Chaplin czy też pełnometrażowymi klasykami jak na przykład "Casablanca".
Jedna historia. Jeden aktor. Takie kino.
31-03-2016 09:37

Jedna historia. Jeden aktor. Takie kino.

Filmy jednego aktora należą do rzadkich w kinie. Nie łatwo jest stworzyć dramat, czy po prostu konflikt bez udziału więcej niż jednej osoby. A w niemal każdej produkcji obserwujemy przecież relacje. Z tego składa się otaczająca nas rzeczywistość, która jest nieograniczoną inspiracją dla twórców.
Orły 2016 rozdane
08-03-2016 11:13

Orły 2016 rozdane

W poniedziałek, 7 marca, tuż przed godz. 22:00 w Teatrze Polskim w Warszawie zakończyła się ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych Orły 2016, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. Galę można było obejrzeć na kanale TVP2.
Oscary 2016 ogłoszone
01-03-2016 11:10

Oscary 2016 ogłoszone

Emocji podczas tegorocznej ceremonii z pewnością nie zabrakło. Nad całym wydarzeniem unosiła się od początku atmosfera skandalu, bo imprezę postanowili zbojkotować afroamerykańscy aktorzy. Jednak najszerzej komentowanym wydarzeniem z tegorocznych Oscarów jest bez wątpienia pierwsza statuetka dla Leonardo DiCaprio.
Najnowsze newsy