Filmy 2016 rok

gatunek: rok:
film Bociany plakat Bociany (2016) Animowany, Familijny, Komedia
Storks

Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży (...)

film Bóg nie umarł 2 plakat Bóg nie umarł 2 (2016) Dramat
God's Not Dead 2, God Not Dead 2

Czy osoba wierząca może, lub wręcz powinna, ukrywać swoją wiarę w obliczu niewierzących? Czy wiara może kogoś obrażać lub szkodzić młodym (...)

film Bóg w Krakowie plakat Bóg w Krakowie (2016) Obyczajowy
Bóg w Krakowie

"Bóg w Krakowie" rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta, w którym śledzimy losy jego mieszkańców: mł (...)

film Bogowie Egiptu plakat Bogowie Egiptu (2016) Fantasy, Przygodowy
Gods of Egypt

Set, bezwzględny bóg ciemności, siłą i podstępem przejmuje egipski tron. Faraon ginie, kapłani są bezsilni, a zwykli ludzie stają się niewol (...)

film Book of Henry plakat Book of Henry (2016) Obyczajowy
Book of Henry

film Boska Florence plakat Boska Florence (2016) Komedia
Florence Foster Jenkins

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego dop (...)

film Boss plakat Boss (2016) Biograficzny, Dramat, Kryminał
The Infiltrator

Ameryka. Dwóch agentów DEA spaceruje po cmentarzu w poszukiwaniu nazwisk zmarłych ludzi, których tożsamością będą mogli posłużyć się w su (...)

film Bridget Jones 3 plakat Bridget Jones 3 (2016) Komedia romantyczna
Bridget Jones's Baby

Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką. Tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznan (...)

film Był sobie pies plakat Był sobie pies (2016) Familijny, Komedia, Przygodowy
A Dog's Purpose

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wąt (...)

film Cabin Fever plakat Cabin Fever (2016) Horror, Komedia
Cabin Fever

film Captain Fantastic plakat Captain Fantastic (2016) Dramat, Komedia
Captain Fantastic

Ben (Viggo Mortensen) jest ojcem sześciorga dzieci, które wspólnie z żoną wychowuje z dala od zgiełku miasta. Żyją inaczej niż przeciętna am (...)

film Carrie Pilby plakat Carrie Pilby (2016) Komedia
Carrie Pilby

Carrie Pilby to dziewiętnastoletnia mieszkanka Nowego Jorku, która właśnie ukończyła studia na Harwardzie. Pomimo niezwykłej inteligencji dziew (...)

film Cassidy Way plakat Cassidy Way (2016) Thriller
Cassidy Way

film Chata plakat Chata (2016) Dramat
The Shack

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwa (...)

film Cienie plakat Cienie (2016) Obyczajowy
La mécanique de l'ombre

Duval (François Cluzet), alkoholik będący na odwyku, bezskutecznie poszukuje pracy po przeżyciu załamania nerwowego. Pewnego dnia do mężczyzny (...)

film Close to the Enemy plakat Close to the Enemy (2016) Dramat, Serial
Close to the Enemy

Akcja rozgrywa się w hotelu w zdewastowanym przez bombardowania Londynie. Główny bohater to oficer brytyjskiego wywiadu kapitan Callum Ferguson, kt (...)

film Cloverfield Lane 10 plakat Cloverfield Lane 10 (2016) Dramat, Sci-Fi
10 Cloverfield Lane

Po dramatycznym wypadku samochodowym młoda kobieta odzyskuje przytomność w podziemnym schronie. Od mężczyzny, który się nią opiekuje, dowiaduj (...)

film Co przynosi przyszłość plakat Co przynosi przyszłość (2016) Dramat
L'avenir

Nathalie uczy filozofii w paryskim liceum. Praca wciąż jest dla niej pasją. Ma świetny kontakt ze studentami, obecnymi i byłymi. Prywatnie wiedzi (...)

film Co ty wiesz o swoim dziadku? plakat Co ty wiesz o swoim dziadku? (2016) Komedia
Dirty Grandpa

Dick Kelly (Robert De Niro) to dziadek zdecydowanie inny niż wszyscy. Po śmierci swojej ukochanej żony postanawia wykorzystać resztę życia i baw (...)

film Colony plakat Colony (2016) Sci-Fi, Serial
Colony

« Poprzednia 1   |   2   |   strona 3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 367 filmów 2016 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2016 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2016 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.