Filmy 2016 rok

gatunek: rok:
film #WszystkoGra plakat #WszystkoGra (2016) Muzyczny
Wszystko Gra

#WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. J (...)

film 110% plakat 110% (2016) Dokumentalny, Sportowy
110 %

"110%" to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd i smaku zwycięstwa. Kulisy wyczynowego sportu w relacji tych, którzy n (...)

film 183 metry strachu plakat 183 metry strachu (2016) Thriller
The Shallows

Nancy Adams (Blake Lively) przybywa na odludną plażę, by wspomnieniami powrócić do czasów, gdy jej życie było prostsze. Surfing to pasja i źr (...)

film 20th Century Women plakat 20th Century Women (2016) Dramat, Komedia
20th Century Women

film 24 tygodnie plakat 24 tygodnie (2016) Dramat
24 wochen

Astrid jest komediantką. Prowadzi popularny telewizyjny show, a jej mąż Markus jest jej menedżerem. Wiodą szczęśliwe życie zarówno w świetle (...)

film 50 twarzy Blacka plakat 50 twarzy Blacka (2016) Komedia
Fifty Shades of Black

Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojaw (...)

film 9 życie Louisa Draxa plakat 9 życie Louisa Draxa (2016) Thriller
The 9th Life of Louis Drax

W dniu swoich dziewiątych urodzin, Louis Drax, którego od zawsze prześladował niewytłumaczalny pech, w wyniku tajemniczego wypadku zapada w głę (...)

film A psa biorę ja plakat A psa biorę ja (2016) Komedia
Who Gets the Dog?

film A United Kingdom plakat A United Kingdom (2016) Biograficzny, Dramat, Romantyczny
A United Kingdom

film Absolutnie fantastyczne: Film plakat Absolutnie fantastyczne: Film (2016) Komedia
Absolutely Fabulous: The Movie

Kinowa wersja legendarnego brytyjskiego serialu komediowego. Edina Monsoon i Patsy Stone nadal trzęsą londyńskim światem mody, gwiazd i celebrytó (...)

film Agent i pół plakat Agent i pół (2016) Komedia
Central Intelligence

Zabawna historia spotkania po latach dwóch szkolnych przyjaciół. Życie Boba (Dwayne Johnson) nie było usłane różami - w szkole był typowym ge (...)

film Alicja po drugiej stronie lustra plakat Alicja po drugiej stronie lustra (2016) Familijny, Fantasy, Przygodowy
Alice Through the Looking Glass

Alice Kingsleigh ostatnie kilka lat spędziła, przemierzając morza i oceany świata, jak niegdyś robił to jej ojciec. Po powrocie do Londynu Alicj (...)

film Alienate plakat Alienate (2016) Dramat, Horror, Sci-Fi
Alienate

film Alojzy plakat Alojzy (2016) Dramat
Aloys

Alojzy Adorn jest prywatnym detektywem, człowiekiem niepozornym, nierzucającym się w oczy. Obserwuje życie z bezpiecznej odległości, nagrywając (...)

film Altamira plakat Altamira (2016) Dramat
Altamira

Marcelino Sanz de Sautuola y de la Pedrueca (Antonio Banderas) w 1868 roku przypadkowo odkrył pochodzące z paleolitu, liczące sobie 36 tys. lat, ob (...)

film American Honey plakat American Honey (2016) Dramat, Komedia
American Honey

18-letnia Star (debiutująca na ekranie Sasha Lane) o niczym bardziej nie marzy niż o wyrwaniu się z małego miasteczka, gdzie mieszka z ojczymem i (...)

film Amerykańska sielanka plakat Amerykańska sielanka (2016) Dramat
American Pastoral

Seymour (Ewan McGregor) ma wszystko, co Ameryka lat 60-tych definiowała jako szczęście: piękną żonę Dawn (Jennifer Connelly), dobrą pracę, wy (...)

film Amok plakat Amok (2016) Kryminał, Thriller
Amok

Odrą dryfuje zmasakrowane ciało z pętlą u szyi i nóg. Po kilku dniach zostaje znalezione przez rybaków. Przerażające odkrycie zostaje nagłoś (...)

film Angry Birds plakat Angry Birds (2016) Animowany, Familijny
Angry Birds

film Anything for Love plakat Anything for Love (2016) Komedia romantyczna
Anything for Love

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 367 filmów 2016 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2016 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2016 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.