Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Equals plakat Equals (2015) Dramat, Sci-Fi
Equals

Akcja rozgrywa się w świecie bez chciwości, biedy czy przemocy, ale też bez żadnych emocji. Społeczeństwu zagraża jednak nowy wirus: SOS, Swit (...)

film Eva i Leon plakat Eva i Leon (2015) Dramat
L'échappée belle, Eva and Leon

Eva (Clotilde Hesme) jest szaloną i beztroską 35-latką. Kobieta nie ma żadnych zobowiązań. Prowadzi uprzywilejowane życie i stara się czerpać (...)

film Everest plakat Everest (2015) Dramat, Przygodowy, Thriller
Everest

Ryzyko, jakiego nie sposób skalkulować. Lata przygotowań do czegoś, czego nie można przewidzieć. Nieprawdopodobna kondycja. Wszystko to, by zdob (...)

film Every Thing Will Be Fine plakat Every Thing Will Be Fine (2015) Dramat
Every Thing Will Be Fine

Obraz przedstawia historię Tomasa (James Franco), pisarza, który podczas przejażdżki zabija dziecko. Wydarzenie ma ogromny wpływ na kolejne lata (...)

film Ex Machina plakat Ex Machina (2015) Sci-Fi, Thriller
Ex Machina

Zamożny naukowiec zajmuje się wynalazkami (w tej roli Oscar Isaac) i udaje się mu skonstruować inteligentnego robota-kobietę (Alicia Vikander). M (...)

film Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy plakat Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy (2015) Muzyczny
Ekscentrycy czyli po drugiej stronie ulicy

U schyłku lat pięćdziesiątych do Polski wraca z Anglii Fabian, emigrant wojenny, puzonista jazzowy i znakomity tancerz. Wraz z grupą miejscowych (...)

film Eye in the Sky plakat Eye in the Sky (2015) Thriller
Eye in the Sky

Gdy pewnego dnia na dom w Afryce spada zdalnie sterowany pocisk rakietowy, życie kilku osób na całym świecie zmienia się nie do poznania. Zamiare (...)

film Fala plakat Fala (2015) Thriller
Bølgen, Bolgen, The Wave

Grupa geologów w górzystym terenie Åkneset w Norwegii odkrywa osunięcie się fiordu Geirangerfjord. Na ewakuację okolicznej ludności jest już j (...)

film Fantastyczna Czwórka plakat Fantastyczna Czwórka (2015) Akcja
The Fantastic Four

"Fantastyczna czwórka" to nowa ekranizacja komiksu o superbohaterach, stworzonych przez wydawnictwo Marvel. Kiedy czworo młodych ludzi teleportuje s (...)

film Fear the Walking Dead plakat Fear the Walking Dead (2015) Dramat, Horror, Serial
Fear the Walking Dead

Spin-off "The Walking Dead". Na pierwszy sezon składa się 6 odcinków. Akcja "Fear the Walking Dead" rozgrywa się w Los Angeles.

film Ferrell Takes the Field plakat Ferrell Takes the Field (2015) Komedia
Ferrell Takes the Field

W roli głównej występuje Will Ferrell, który jednego dnia próbuje zagrać na wszystkich baseballowych pozycjach. - 10 drużyn, 10 pozycji, 1 Will (...)

film Final Girl plakat Final Girl (2015) Thriller
Final Girl

Bohaterką obrazu jest Veronica (Abigail Breslin), nowa uczennica w szkole, cicha i nieśmiała - doskonały cel dla grupy nastoletnich chłopców, kt (...)

film Fistaszki - wersja kinowa plakat Fistaszki - wersja kinowa (2015) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
The Peanuts Movie

Animacja ukazuje przygody cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku bohaterów opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: (...)

film Flesh and Bone plakat Flesh and Bone (2015) Dramat, Serial
Flesh and Bone

Bohaterką "Flesh and Bone" jest młoda tancerka baletowa (w tej roli znana z "Czarnego łabędzia" Sarah Hay), która rozpoczyna pracę w prestiżowy (...)

film Focus plakat Focus (2015) Komedia
Focus

Nicky (Will Smith), doświadczony "mistrz podstępu" wdaje się romans z początkującą oszustką o imieniu Jess (Margot Robbie). Nicky przekazuje po (...)

film Fortitude plakat Fortitude (2015) Dramat, Kryminał, Serial
Fortitude

Brytyjska produkcja rozgrywa się w tytułowym, 700-osobowym miasteczku Fortitude, leżącym na Spitsbergenie, poza kołem podbiegunowym. Pewnego dnia (...)

film Frankenstein plakat Frankenstein (2015) Horror, Thriller
Frankenstein

film Frankofonia plakat Frankofonia (2015) Dokumentalny
Francofonia

Filmy na temat okupacji zwykle koncentrują się na przedstawianiu ruchu oporu. Tutaj mamy do czynienia ze skomplikowaną materią, dotyczącą wybor (...)

film Fritz Bauer kontra państwo plakat Fritz Bauer kontra państwo (2015) Dramat
Der Staat gegen Fritz Bauer

W 1957 roku prawnik żydowskiego pochodzenia, Fritz Bauer, odkrywa niezbite dowody świadczące o wine Adolfa Eichmanna, hitlerowskiego pułkownika, o (...)

film Fúsi plakat Fúsi (2015) Dramat
Virgin Mountain

Fusi to nieśmiały, wrażliwy i sympatyczny 40-letni misiaczek ze sporą nadwagą. Lubią go wszyscy, bo jest delikatny i pozwala z siebie żartować (...)

« Poprzednia 6   |   7   |   8   |   strona 9   |   10   |   11   |   12    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.