Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Dzieciństwo wodza plakat Dzieciństwo wodza (2015) Dramat
The Childhood of a Leader

"Dzieciństwo wodza" to mrożąca krew w żyłach baśń o początkach faszyzmu. Ten fantastyczno-historyczny dramat opowiada historię chłopca przeb (...)

film Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów plakat Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów (2015) Animowany, Dziecięce, Familijny
Mei ren yu zhi hai dao lai xi

film Dzielny kogut Maniek plakat Dzielny kogut Maniek (2015) Animowany, Familijny
Un gallo con muchos huevos

Sympatyczny nieletni kogut Maniek zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówi (...)

film Dzień matki plakat Dzień matki (2015) Komedia
Mother's Day

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede w (...)

film Dziennik panny służącej plakat Dziennik panny służącej (2015) Dramat
Journal d'une femme de chambre

Początek XX wieku, francuska prowincja. Celestine, śliczna młoda służąca przyjeżdża z Paryża do posiadłości Lanlaire. W nowym domu dziewczy (...)

film Dziewczyna na krawędzi plakat Dziewczyna na krawędzi (2015) Dramat, Familijny
Girl on the Edge

Wrażliwa nastolatka z problemami Hannah Green (Taylor Spreitler) pada ofiarą cyberprzemocy. Nie mogąc poradzić sobie z traumą, zaczyna coraz bard (...)

film Dziewczyna z portretu plakat Dziewczyna z portretu (2015) Biograficzny, Dramat
The Danish Girl

Biograficzny film przedstawia historię malarza Einara Wegenera (Eddie Redmayne) i jego żony Gerdy (Alicia Vikander). Był on jedną z pierwszych os (...)

film Dziewczyny śmierci plakat Dziewczyny śmierci (2015) Horror, Komedia
The Final Girls

Główna bohaterka to Max (Taissa Farmiga), młoda dziewczyna opłakująca śmierć swojej matki, która w latach 80. była gwiazdą kina grozy. Pewne (...)

film Dziwna para plakat Dziwna para (2015) Komedia, Serial
The Odd Couple

Dwóch skrajnie się od siebie różniących mężczyzn w średnim wieku, po wyrzuceniu z domów przez żony, postanawia zamieszkać razem.

film Dzwoneczek i bestia z Nibylandii plakat Dzwoneczek i bestia z Nibylandii (2015) Animowany, Familijny
Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlateg (...)

film Earl i ja, i umierająca dziewczyna plakat Earl i ja, i umierająca dziewczyna (2015) Dramat
Me and Earl and the Dying Girl

Obraz powstał w oparciu o powieść Jesse'ego Andrewsa. Jej bohaterem jest Greg, nastolatek, którego w szkole nikt nie zauważa i który ma tylko je (...)

film Ederly plakat Ederly (2015) Komedia
Ederly

film Eichmann Show plakat Eichmann Show (2015) Dramat
The Eichmann Show

W 1961 roku Adolf Eichmann, główny architekt hitlerowskiego planu "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej", zostaje pojmany w Argentynie i pr (...)

film Eisenstein w Meksyku plakat Eisenstein w Meksyku (2015) Romantyczny
Eisenstein in Guanajuato

Peter Greenaway w charakterystyczny dla siebie sposób oddaje filmowy hołd jednemu z najznamienitszych reżyserów w historii kinematografii, Siergie (...)

film Ekipa plakat Ekipa (2015) Komedia
Entourage

Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy - Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon), powracają (...)

film Eksperyment Stanford plakat Eksperyment Stanford (2015) Dramat, Thriller
The Stanford Prison Experiment

Fabuła opiera się na słynnym eksperymencie przeprowadzonym w 1971 roku przez psychologa Philipa Zimbardo w więzieniu Stanford. Na potrzeby badania (...)

film Eksperymentator plakat Eksperymentator (2015) Biograficzny, Dramat
Experimenter

Historia oparta na faktach. Stanley Miligram to wzbudzający wiele kontrowersji ambitny psycholog społeczny, autor serii słynnych eksperymentów, w (...)

film El Clan plakat El Clan (2015) Thriller
El Clan

"El clan" to historia na pozór tradycyjnej rodziny z argentyńskiej dzielnicy San Isidro. W rzeczywistości jednak mamy do czynienia z brutalnym klan (...)

film Emelie plakat Emelie (2015) Thriller
Emelie

film Epokowy projekt plakat Epokowy projekt (2015) Dramat
La obra del siglo

Inne nowoczesne oblicze kubańskiej melancholii ruin - Juragua, upadłe miasto zbudowane od zera w latach 80. przy pierwszej na Kubie elektrowni atomo (...)

« Poprzednia 5   |   6   |   7   |   strona 8   |   9   |   10   |   11    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.