Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Dar plakat Dar (2015) Dramat
The Gift

Młode małżeństwo, Simon i Robyn, kupuje wymarzony dom, by w nim rozpocząć nowe życie. Przyszłość rysuje się w pięknych barwach, szczególn (...)

film Daredevil plakat Daredevil (2015) Akcja, Sci-Fi, Serial
Daredevil

Daredevil/Matt Murdock (Charlie Cox) to superbohater z komiksów Marvela. Pochodzący z Hell's Kitchen w Nowym Jorku, niewidomy od dzieciństwa mścic (...)

film Dark Matter plakat Dark Matter (2015) Sci-Fi, Serial
Dark Matter

film Demon plakat Demon (2015) Thriller
Demon

Głównym bohaterem opowieści jest Piotr (Itay Tiran), nazywany przez przyjaciół Pytonem. Przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żane (...)

film Destrukcja plakat Destrukcja (2015) Dramat, Komedia
Demolition

Davis to bankiera zajmujący się inwestowaniem, który traci żonę w wypadku samochodowym. Teść naciska by mężczyzna wziął się w garść, ten (...)

film Difficult People plakat Difficult People (2015) Komedia, Serial
Difficult People

film Digging for Fire plakat Digging for Fire (2015) Dramat
Digging for Fire

Tajemnicze znalezisko - kości i pistoletu - sprawia, że małżeństwo trzydziestolatków zaczyna zastanawiać się nad przyszłością i teraźniejs (...)

film Disco polo plakat Disco polo (2015) Dramat, Muzyczny
Disco polo

Szalone lata dziewięćdziesiąte, kiedy nad Wisłą zagościła wolność. Wielka transformacja, gorączka złota, Polska śni amerykański sen. Spe (...)

film Do utraty sił plakat Do utraty sił (2015) Dramat, Sportowy
Southpaw

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma piękną i kochającą żonę (Rachel McAdams), uroczą córk (...)

film Dobry Amerykanin plakat Dobry Amerykanin (2015) Biograficzny, Dokumentalny
A Good American

Historia amerykańskiego geniusza od łamania kodów pracującego dla amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Bill Binney i jego zespół s (...)

film Dobry dinozaur plakat Dobry dinozaur (2015) Animowany, Familijny, Komedia
The Good Dinosaur

Wizja świata, w którym prehistoryczne gady żyją do dziś wśród ludzi. Bohaterami są członkowie rodziny sympatycznych dinozaurów.

film Dom plakat Dom (2015) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Home

"Dom" to film o przyjaźni i podróży, o bohaterach, którzy nie pasują do swoich światów, ale dzięki rodzącej się przyjaźni odkrywają, czym (...)

film Dotknięci ogniem plakat Dotknięci ogniem (2015) Melodramat
Mania Days, Touched with Fire

Carla (Katie Holmes) to cierpiąca na zaburzenia dwubiegunowe pacjentka szpitala dla nerwowo chorych. W ośrodku poznaje Marco (Luke Kirby), który ci (...)

film Dr. Ken plakat Dr. Ken (2015) Komedia, Serial
Dr. Ken

Komediowa medyczna produkcja napisana została przez Kena Jeonga, który także zagra w cyklu. Wciela się on w lekarza próbującego pogodzić karier (...)

film Dragon Blade plakat Dragon Blade (2015) Akcja, Thriller
Tian Jiang Xiong Shi

Akcja rozgrywa się w czasach panowania dynastii Han (lata 206 p.n.e - 220 naszej ery). Chan wciela się w dowódcę jednostki pilnującej zachodnich (...)

film Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary plakat Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary (2015) Dokumentalny
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

Oparty na książce zdobywcy nagrody Pulitzera Lawrence’a Wrighta film dokumentalny Droga do wyzwolenia. Scjentologia, Hollywood i pułapki wiary pr (...)

film Drugi Hotel Marigold plakat Drugi Hotel Marigold (2015) Dramat, Komedia
The Second Best Exotic Marigold Hotel, Marigold Hotel 2

Hotel Marigold odniósł sukces, dlatego Muriel (Maggie Smith) i Sonny (Dev Patel) postanawiają otworzyć filię. Tymczasem Evelyn (Judi Dench) i Dou (...)

film Dummie the Mummy and the Sphinx of Shakaba plakat Dummie the Mummy and the Sphinx of Shakaba (2015) Familijny, Komedia, Przygodowy
Dummie de Mummie en de Sfinx van Shakaba

film Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz plakat Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz (2015) Dokumentalny
Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz

Dokument opowiada o ukraińskim mieście Humań. Dla chasydzkich Żydów to święte miejsce. Coroczne pielgrzymki wywołują jednak skrajne reakcje m (...)

film Dying of the Light plakat Dying of the Light (2015) Dramat, Thriller
Dying of the Light

« Poprzednia 4   |   5   |   6   |   strona 7   |   8   |   9   |   10    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.