Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Creative Control plakat Creative Control (2015) Dramat
Creative Control

David to uzależniony od technologicznych nowinek, przemęczony pracownik agencji reklamowej. Przygotowuje kampanię o okularach nowej generacji, daj (...)

film Crimson Peak: Wzgórze krwi plakat Crimson Peak: Wzgórze krwi (2015) Horror
Crimson Peak

Główną bohaterką jest kobieta (Mia Wasikowska), która zauroczona pewnym kawalerem (Tom Hiddleston) trafia do jego starego domu. Jest tam zazdrosn (...)

film Cudowny smak faworków plakat Cudowny smak faworków (2015) Dramat, Komedia
Le goût des merveilles, The Sense of Wonder

Louise (Virginie Efira), wdowa z dwójką dzieci, potrąca swoim samochodem mężczyznę imieniem Pierre (Benjamin Lavernhe). Nękana poczuciem winy, (...)

film Cyberbully plakat Cyberbully (2015) Thriller
Cyberbully

film Czarodziejska góra plakat Czarodziejska góra (2015) Animowany, Dramat, Familijny
The Magic Mountain

"Czarodziejska Góra" to niezwykła opowieść o życiu Adama Jacka Winklera, którego historia mogłaby posłużyć za kanwę dla niejednego hollywoo (...)

film Czas niedokończony. Wiersze księdza Jana Twardowskiego plakat Czas niedokończony. Wiersze księdza Jana Twardowskiego (2015) Dokumentalny
Czas niedokończony. Wiersze księdza Jana Twardowskiego

film Czas próby plakat Czas próby (2015) Dramat
The Finest Hours

Oparta na faktach produkcja opowiada o dramatycznej akcji ratunkowej, do której doszło w 1952 roku u wybrzeża Cape Cod. Potężna śnieżyca zniszc (...)

film Czego dusza zapragnie plakat Czego dusza zapragnie (2015) Komedia, Sci-Fi
Absolutely Anything

Zwyczajny z pozoru nauczyciel gimnazjum, Neil Clarke odkrywa w sobie magiczne moce. Wystarczy, że ruszy małym palcem, a wszystko co sobie wymyśli s (...)

film Czerwony kapitan plakat Czerwony kapitan (2015) Kryminał
Červený kapitán, Rudy kapitan

Film jest ekranizacją znanego również w Polsce kryminału Dominika Dána. Akcja rozgrywa się w 1992 roku. 32-letni detektyw wydziału zabójstw Ri (...)

film Czerwony pająk plakat Czerwony pająk (2015) Obyczajowy
Czerwony pająk

Karol jest zwyczajnym nastolatkiem. Pochodzi z dobrego domu, odnosi sukcesy w sporcie, zakochuje się. Punktem zwrotnym w jego życiu jest moment, gdy (...)

film Części zamienne plakat Części zamienne (2015) Sportowy
Spare Parts

film Czy naprawdę wierzysz? plakat Czy naprawdę wierzysz? (2015) Dramat
Do You Believe?

Matthew nie może dojść do siebie po spotkaniu z ulicznym kaznodzieją. Tego wieczoru wszystko się zmieniło. Matthew przypomina sobie, że prawdzi (...)

film Człowiek plakat Człowiek (2015) Dokumentalny
Human

"Człowiek" to zbiór historii i obrazów naszego świata pozwalający dotrzeć do sedna tego, co to znaczy być człowiekiem. Poprzez historie pełne (...)

film Człowiek mafii plakat Człowiek mafii (2015) Akcja, Thriller
Heist

Pracownik kasyna Vaughn (Jeffrey Dean Morgan) wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej córki. Gdy jego szef (...)

film Człowiek z wysokiego zamku plakat Człowiek z wysokiego zamku (2015) Sci-Fi, Serial, Thriller
The Man in the High Castle

Akcja książki rozgrywa się w świecie, w którym historia potoczyła się inaczej - Niemcy i Japonia wygrały II wojnę światową, Stany Zjednoczo (...)

film Człowiek z bieguna plakat Człowiek z bieguna (2015) Dramat, Komedia
Infinitely Polar Bear

Bohaterem obrazu jest mężczyzna (Ruffalo) cierpiący na chorobę afektywną dwubiegunową, który pewnego dnia postanawia odstawić leki. Szybko tra (...)

film Dad's Army plakat Dad's Army (2015) Obyczajowy
Dad's Army

film Daleko na północy plakat Daleko na północy (2015) Animowany, Familijny
Tout en Haut du Monde

film Dama w vanie plakat Dama w vanie (2015) Biograficzny, Dramat
The Lady in the Van

Oparta na prawdziwych wydarzeniach poruszająca historia przyjaźni dwojga ludzi, która na zawsze zmieniła ich życie. Pojawienie się ekscentryczne (...)

film Damien plakat Damien (2015) Horror, Serial
Damien

Produkcja stanowi sequel klasycznego horroru, "Omen". Bohaterem jest dorosły już Damien Thorn (Bradley James), który musi poradzić sobie ze świad (...)

« Poprzednia 3   |   4   |   5   |   strona 6   |   7   |   8   |   9    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.