Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Capital plakat Capital (2015) Dramat, Serial
Capital

film Captive plakat Captive (2015) Dramat, Thriller
Captive

Film jest adaptacją opartej na faktach powieści "An Unlikely Angel" Ashley Smith i przedstawia historię Briana Nicholsa (David Oyelowo), mężczyzn (...)

film Carol plakat Carol (2015) Dramat
Carol

Film jest adaptacją powieści Patricii Highsmith, która przedstawia historię relacji dwóch zupełnie różnych od siebie kobiet żyjących w latac (...)

film Chappie plakat Chappie (2015) Akcja, Thriller
Chappie

Głównym bohaterem jest Chappie. Pierwszy robot, który potrafi sam myśleć i czuć.

film Chemia plakat Chemia (2015) Dramat, Obyczajowy
Chemia

"Chemia" to film o miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci. Pomysłodawczynią projektu była zmarła w roku 2012 (...)

film Chevalier plakat Chevalier (2015) Komedia
Chevalier

Środek zimy. Sześciu mężczyzn rusza na wyprawę wędkarską na Morzu Egejskim. Szybko okazuje się, że ich jacht jest uszkodzony i muszą zacumow (...)

film Chocolat plakat Chocolat (2015) Biograficzny
Chocolat

Chocolat był pierwszy ciemnoskórym artystą, który zaistniał we francuskim przemyśle rozrywkowym. Urodził się w 1860 roku na Kubie jaka Rafael (...)

film Chór plakat Chór (2015) Dramat
Boychoir

Obraz przedstawia historię 11-letniego Steta (w tej roli Garrett Wareing), chłopca z problemami, który odkrywa miłość do muzyki dzięki wymagaj (...)

film Christmas Star plakat Christmas Star (2015) Familijny
A Christmas Star

film Chuck Norris kontra komunizm plakat Chuck Norris kontra komunizm (2015) Dokumentalny
Chuck Norris vs Communism

W latach osiemdziesiątych Rumunia pod rządami Nicolae Ceaușescu była kompletnie zamknięta na świat. Cenzura miała pełne ręce roboty, a komuni (...)

film Chłopak z sąsiedztwa plakat Chłopak z sąsiedztwa (2015) Thriller
The Boy Next Door

Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który (...)

film Cicha noc plakat Cicha noc (2015) Komedia
The Night Before

Bohaterami filmu są trzej przyjaciele jeszcze z lat dziecinnych: Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) i Chris (Anthony Mackie). Po raz os (...)

film Cień plakat Cień (2015) Thriller
Maryland

Przeszkolony do zabijania z zimną krwią, były żołnierz, niespodziewanie dla samego siebie zakochuje się w żonie milionera, którą ma chronić. (...)

film Cienki Bolek plakat Cienki Bolek (2015) Komedia
Get Hard

Bohaterem komedii jest bogaty i sprytny bankier (Will Ferrell). Zostaje on skazany na więzienie o zaostrzonym rygorze za zbrodnię, której nie pope (...)

film Cierpienia młodego Edoardo plakat Cierpienia młodego Edoardo (2015) Komedia
Short Skin - I dolori del giovane Edo

Bohaterem filmu "Cierpienia młodego Edoardo" jest siedemnastolatek z Pizy, który z powodów zdrowotnych nie może osiągnąć satysfakcji seksualnej (...)

film Clinger plakat Clinger (2015) Horror
Clinger

film Cmentarz wspaniałości plakat Cmentarz wspaniałości (2015) Dramat, Fantasy
Rak ti Khon Kaen, Cemetery of Splendour

Fabuła "Cmentarza wspaniałości" skupia się wokół dawnego budynku szkoły, w którym został utworzony szpital do opieki nad żołnierzami pogrą (...)

film Cop Car plakat Cop Car (2015) Thriller
Cop Car

Bohaterem jest szeryf z małego miasteczka. Funkcjonariusz wyrusza za dwójką nastolatków, którzy dla zabawy ukradli mu samochód.

film Córki dancingu plakat Córki dancingu (2015) Muzyczny
Córki dancingu

Dwie nastolatki – Złota i Srebrna – lądują w środku tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich (...)

film Crazy Ex-Girlfriend plakat Crazy Ex-Girlfriend (2015) Komedia, Muzyczny, Serial
Crazy Ex - Girlfriend

« Poprzednia 2   |   3   |   4   |   strona 5   |   6   |   7   |   8    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.