Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Pentameron plakat Pentameron (2015) Fantasy
Il racconto dei racconti, Tale of tales

Wszystko zaczyna się od wyprawy po serce morskiego potwora. Zaborcza i wyniosła królowa (Salma Hayek) gotowa jest poświęcić niejedno życie, że (...)

film Perłowy guzik plakat Perłowy guzik (2015) Dokumentalny
El botón de nácar

film Peter Pan Live! plakat Peter Pan Live! (2015) Fantasy, Muzyczny, Obyczajowy, Serial
Peter Pan Live!

film Phantom Boy plakat Phantom Boy (2015) Animowany, Familijny
Phantom Boy

11-letni Nowojorczyk Leo ma pewien sekret. Choroba sprawia, że może opuszczać swoje ciało i przemieszczać się po mieście jako zjawa. W szpitalu (...)

film Piknik z niedźwiedziami plakat Piknik z niedźwiedziami (2015) Dramat, Komedia, Przygodowy
A Walk in the Woods

Sławny pisarz, Bill Bryson (Robert Redford), ani myśli o spokojnej emeryturze. Na przekór rodzinie i pięknej żonie (Emma Thompson) postanawia wyb (...)

film Pilecki plakat Pilecki (2015) Dokumentalny
Pilecki

Film "Pilecki" to fabularyzowany dokument, przedstawiający historię rotmistrza Witolda Pileckiego od czasów jego młodości, przez działania w cza (...)

film Pionierzy marzyciele plakat Pionierzy marzyciele (2015) Dramat
Pionery-geroi

Film dedykowany jest całemu pokoleniu dzisiejszych trzydziestoparolatków, którzy dorastali u zmierzchu socjalistycznego imperium, wierząc w ideał (...)

film Piotruś. Wyprawa do Nibylandii plakat Piotruś. Wyprawa do Nibylandii (2015) Fantasy
Pan

Piotruś (Levi Miller) to 12-letni urwis o żywiołowej, nieco buntowniczej naturze. W ponurym sierocińcu w Londynie, w którym chłopiec mieszka od (...)

film Pitch Perfect 2 plakat Pitch Perfect 2 (2015) Komedia, Muzyczny
Pitch Perfect 2

Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespo (...)

film Plan Maggie plakat Plan Maggie (2015) Komedia
Maggie's Plan, Maggie a un plan

Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo ch (...)

film Po śmierci plakat Po śmierci (2015) Sci-Fi, Thriller
AfterDeath

Pięcioro młodych ludzi odkrywa, że są martwi. Morze wyrzuca na brzeg ich ciała na opustoszałej plaży. Rozbitkowie trafiają do mrocznego domku (...)

film Pod elektrycznymi chmurami plakat Pod elektrycznymi chmurami (2015) Dramat, Sci-Fi
Pod elektricheskimi oblakami

Film składa się z siedmiu przeplatających się ze sobą wątków, których akcja toczy się między latem a zimą, zarówno w dużych miastach, jak (...)

film Point Break - na fali plakat Point Break - na fali (2015) Akcja
Point Break

Johnny Utah, były gwiazdor sportów ekstremalnych, a obecnie agent FBI prowadzi śledztwo w sprawie serii zuchwałych napadów, które łączy jeden (...)

film Pokój plakat Pokój (2015) Dramat
Room

Jack ma pięć lat, gdy dowiaduje się od mamy, że pokój, w którym mieszka z nią od urodzenia nie jest całym światem. Wychował się tu, myślą (...)

film Polowanie na drużbów plakat Polowanie na drużbów (2015) Komedia
The Wedding Ringer

Bohaterem filmu będzie charyzmatyczny Jimmy (Kevin Hart), który prowadzi nietypową działalność - wciela się w drużbę na ślubach mężczyzn, (...)

film Poltergeist plakat Poltergeist (2015) Horror
Poltergeist

Rodzina z trojgiem dzieci przeprowadza się na spokojne przedmieścia, do pozornie zwykłego domu, który stopniowo zaczyna odkrywać swą mroczną ta (...)

film Powrót plakat Powrót (2015) Dramat
The Daughter

Na ślub ojca, miejscowego bogacza (Geoffrey Rush), z o wiele młodszą kobietą, przyjeżdża Christian (Paul Schneider). Podczas swojego pobytu w ro (...)

film Powrót do młodości plakat Powrót do młodości (2015) Komedia
Bis

Eric (Franck Dubosc) i Patrice (Kad Merad) to przyjaciele ze szkolnej ławy. Kiedyś nierozłączni, teraz każdy z nich prowadzi zupełnie inne życi (...)

film Pożegnanie plakat Pożegnanie (2015) Melodramat
Departure

Beatrice i jej dorastający syn przyjeżdżają z Anglii na południe Francji, aby posprzątać letni dom, który wystawili na sprzedaż. Podczas gdy (...)

film Praktykant plakat Praktykant (2015) Komedia
The Intern

Bohaterką filmu jest przebojowa właścicielka popularnego serwisu o modzie (Anne Hathaway), która niespodziewanie wiąże się z zatrudnionym na st (...)

« Poprzednia 17   |   18   |   19   |   strona 20   |   21   |   22   |   23    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.