Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Obiecujący początek plakat Obiecujący początek (2015) Dramat, Komedia
Un début prometteur, Un debut prometteur

Martin (Manu Payet), 38-letni pisarz odnoszący sukcesy, a mimo to zbyt rozczarowany, by cieszyć się życiem, wraca do rodzinnego domu, do swojego o (...)

film Obsesja zemsty plakat Obsesja zemsty (2015) Dramat
Tiempo sin aire

film Oddział wyrzutków plakat Oddział wyrzutków (2015) Akcja, Wojenny
War Pigs

Skompromitowany na polu walki oficer Jack Wosick (Luke Goss) dostaje szansę odkupienia win. Ma stanąć na czele jednostki złożonej z żołnierzy-w (...)

film Odlotowa przygoda plakat Odlotowa przygoda (2015) Animowany, Familijny, Przygodowy
Atrapa la bandera, Capture the Flag

"Odlotowa przygoda" to historia dzielnego dwunastolatka Mike'a Goldwinga. Dziadek Mike'a był przed laty astronautą. W kosmiczne ślady poszedł tak (...)

film Ofiara sumienia plakat Ofiara sumienia (2015) Dramat, Thriller
Sacrifice

Hank (Luke Kleintank) jest przystojnym, utalentowanym licealistą, który właśnie poprowadził swoją drużynę piłkarską do zwycięstwa w najważ (...)

film Oficer Blart w Las Vegas plakat Oficer Blart w Las Vegas (2015) Komedia
Paul Blart: Mall Cop 2

Paul Blart (Kevin James) jest poczciwym mężczyzną w średnim wieku, który pracuje w sklepie jako ochroniarz. Pewnego dnia zostaje wysłany na kong (...)

film Ojciec plakat Ojciec (2015) Dramat
Ojciec

Konstanty (Artur Urbański) jest w związku z dwukrotnie od siebie młodszą, piękną Milą (Karolina Porcari). Ich codzienność to obiady w renomow (...)

film Ojcowie i córki plakat Ojcowie i córki (2015) Dramat
Fathers and Daughters

Jake Davis (Russell Crowe), nagrodzony Pulitzerem pisarz, przechodzi załamanie nerwowe, po tym jak w wypadku samochodowym ginie jego ukochana żona, (...)

film Operacja Arktyka plakat Operacja Arktyka (2015) Familijny
Operasjon Arktis

Trzynastoletnia Julia wraz z matką i ośmioletnimi bliźniakami, Idą i Sindre przeprowadzają się. To mroźna północ Norwegii. Ich ojciec pracuje (...)

film Opieka domowa plakat Opieka domowa (2015) Dramat, Komedia
Domácí péče, Home Care

film Opiekun plakat Opiekun (2015) Dramat
Chronic

David jest pielęgniarzem, na co dzień opiekuje się nieuleczalnie chorymi pacjentami. Traktuje swój zawód jak powołanie i z każdą osobą, któr (...)

film Our Brand is Crisis plakat Our Brand is Crisis (2015) Dramat, Komedia, Polityczny
Our Brand is Crisis

film Pakt plakat Pakt (2015) Sensacyjny, Serial, Thriller
Pakt

"Pakt" to thriller sensacyjny rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennik (...)

film Pakt z diabłem plakat Pakt z diabłem (2015) Akcja, Dramat, Kryminał
Black Mass

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Głównym bohaterem obrazu będzie gangster z Bostonu, James "Whitey" Bulger (Johnny Depp). Stał on na czele (...)

film Pan idealny plakat Pan idealny (2015) Akcja, Komedia romantyczna
Mr. Right

Martha nie ma szczęścia w miłości. Kiedy w końcu spotyka idealnego faceta, wszystko się zmienia. Dosłownie wszystko, bo okazuje się, że ukoch (...)

film Pan Robot plakat Pan Robot (2015) Dramat, Psychologiczny, Serial, Thriller
Mr. Robot

film Panie Dulskie plakat Panie Dulskie (2015) Komedia, Obyczajowy
Panie Dulskie

Początek lat 90. Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda), przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski), profesor p (...)

film Papierowe miasta plakat Papierowe miasta (2015) Romantyczny
Paper Towns

Głównym bohaterem "Papierowych miast" jest nastoletni Quentin Jacobsen. Pewnego dnia, w czasie spaceru, chłopiec razem ze swoją sąsiadką i kole (...)

film Paranormal Activity: Inny wymiar plakat Paranormal Activity: Inny wymiar (2015) Horror
Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Wydaje się, że to nie dom odwiedzały duchy, nawiedzona jest TA rodzina. Po przeprowadzce w nowe miejsce, daleko od domu, po którego ścianach spł (...)

film Paryska dziwka i książę plakat Paryska dziwka i książę (2015) Komedia
Connasse, princesse des coeurs

Camilla, dla przyjaciół Connasse, właśnie skończyła 30 lat i ma serdecznie dość wszystkiego. Korzystania z transportu publicznego, płacenia p (...)

« Poprzednia 16   |   17   |   18   |   strona 19   |   20   |   21   |   22    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.