Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Niedokończony interes plakat Niedokończony interes (2015) Komedia
Business Trip, Unfinished Business

Amerykański biznesmen razem ze swoimi nowymi współpracownikami wyrusza w podróż służbową do Europy. Na miejscu spotyka swoją byłą szefową.

film Niefortunna transakcja plakat Niefortunna transakcja (2015) Thriller
Fatal Flip

Jeff (Michael Steger) i Alex (Dominique Swain) są szczęśliwą parą, która postanawia zrealizować prosty plan. Kupują zrujnowany dom, który zam (...)

film Nienasyceni plakat Nienasyceni (2015) Dramat, Kryminał
A Bigger Splash

Legendarna gwiazda rocka, Marianne Lane (Tilda Swinton) wraz z ukochanym, Paulem (Matthias Schoenaerts) szukają chwili wyciszenia na włoskiej wyspie (...)

film Nienawistna ósemka plakat Nienawistna ósemka (2015) Western
The Hateful Eight

Akcja rozgrywa się w Wyoming, kilka lat po wojnie secesyjnej. Film opowiada o grupie ludzi, którzy utknęli razem podczas śnieżycy. Są wśród ni (...)

film Niepowstrzymani plakat Niepowstrzymani (2015) Dokumentalny, Sportowy
Unstoppables

Marcin, Krzysztof i Sebastian to członkowie drużyny Seahawks Gdynia - jednego z najstarszych polskich zespołów grających w futbol amerykański. Z (...)

film Nieracjonalny mężczyzna plakat Nieracjonalny mężczyzna (2015) Dramat
Irrational Man

Bohaterem filmu jest profesor psychologii (Joaquin Phoenix), który próbuje poradzić sobie z depresją i alkoholizmem. Jego życie znacznie się zmi (...)

film Niesamowita Marguerite plakat Niesamowita Marguerite (2015) Dramat, Komedia
Marguerite

Okolice Paryża, początek złotych lat dwudziestych XX wieku. Jak co roku, w imponującym zamku należącym do Marguerite Dumont zbierają się miło (...)

film Niewygodna prawda plakat Niewygodna prawda (2015) Biograficzny, Dramat
Truth

"Niewygodna prawda" to film demaskujący szokujące fakty z przeszłości jednej z najważniejszych osób w historii USA. Czy za fasadą amerykańskie (...)

film Niezgodna: Zbuntowana plakat Niezgodna: Zbuntowana (2015) Akcja, Romantyczny, Sci-Fi
The Divergent Series: Insurgent

Główną bohaterką jest szesnastoletnia Tris Prior (Shailene Woodley), której przyszło dorastać w społeczeństwie podzielonym na pięć frakcji. (...)

film Nigdy nie jest za późno plakat Nigdy nie jest za późno (2015) Dramat
Ricki and the Flash, Ricky and the Flash

Ricki Rendazzo (Meryl Streep) jest piosenkarką, gitarzystką, prowadzi rock'n'rollowy tryb życia. Jest jednak także matką. Matką pełną żalu i (...)

film Nina Forever plakat Nina Forever (2015) Horror, Komedia, Romantyczny
Nina Forever

film No Escape plakat No Escape (2015) Thriller
No Escape

Jack Dwyer to amerykański biznesmen, który wraz z rodziną przeprowadza się do azjatyckiego kraju. Wkrótce jednak spokojne miejsce zamienia się w (...)

film Noc Ville-Marie plakat Noc Ville-Marie (2015) Dramat
Ville-Marie

Sławna aktorka Sophie Bernard przylatuje do Montrealu na plan najnowszego filmu. Korzystając z okazji, chce spotkać się i pogodzić z dawno niewid (...)

film Noc Walpurgi plakat Noc Walpurgi (2015) Dramat
Noc Walpurgi

Akcja filmu toczy się w noc Walpurgi. 30 kwietnia 1969 roku w szwajcarskiej operze, tuż po zakończeniu przedstawienia "Turandot" Giacomo Pucciniego (...)

film Nowa dziewczyna plakat Nowa dziewczyna (2015) Dramat
Une nouvelle amie

film Nowe przygody Aladyna plakat Nowe przygody Aladyna (2015) Komedia
Les nouvelles aventures d'Aladin

Dwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dz (...)

film Nowy świat plakat Nowy świat (2015) Dramat
Nowy świat

"Nowy świat" to trzy poruszające historie trójki młodych ludzi, którzy próbują odnaleźć swoje miejsce w lepszym świecie. W Polsce. Żanna wr (...)

film Numer 7 plakat Numer 7 (2015) Akcja, Sci-Fi, Thriller
Boy Seven, Boy 7

Kiedy Sam budzi się w zatłoczonym metrze, nie wie, jak się tam znalazł, ani skąd pochodzi. Rozpaczliwie szuka swojej tożsamości w niewielkiej z (...)

film O matko! Umrę... plakat O matko! Umrę... (2015) Obyczajowy
Je me tue à le dire

film Obce niebo plakat Obce niebo (2015) Dramat
Obce niebo

Basia (Agnieszka Grochowska) i Marek (Bartłomiej Topa) mieszkają w Szwecji. Jedno niewinne kłamstwo uruchamia lawinę podejrzeń i doprowadza do te (...)

« Poprzednia 15   |   16   |   17   |   strona 18   |   19   |   20   |   21    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.