Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Mów mi Marianna plakat Mów mi Marianna (2015) Dokumentalny
Mów mi Marianna

film Mozart in the Jungle plakat Mozart in the Jungle (2015) Komedia, Serial
Mozart in the Jungle

film Mr. Gaga plakat Mr. Gaga (2015) Biograficzny, Dokumentalny
Mr. Gaga

„Mr. Gaga” opowiada o genialnym choreografie Ohadzie Naharinie, wieloletnim szefie najsłynniejszego zespołu tańca współczesnego z Izraela – (...)

film Mr. Holmes plakat Mr. Holmes (2015) Dramat, Kryminał
Mr. Holmes

Bohaterem jest Sherlock Holmes (Ian McKellen). Ma on jednak 93 lata i pracuje nad ostatnią sprawą, w którą zamieszana jest pewna piękna kobieta. (...)

film Mustang plakat Mustang (2015) Dramat
Mustang

Wczesne lato w nadmorskim miasteczku kilkaset kilometrów od Stambułu. Lele i jej cztery siostry wracają ze szkoły, spontanicznie świętując koni (...)

film Młodość plakat Młodość (2015) Dramat
La giovinezza, Youth

Wybitny kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć (...)

film Na granicy plakat Na granicy (2015) Thriller
Na granicy

"Na granicy" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Andrzej Chyra) i dwóch synów (Bartosz Bielenia, Kuba Henriksen), którzy przyje (...)

film Na linii plakat Na linii (2015) Akcja, Dramat, Thriller
Operator

Pamela (Mischa Barton) to doświadczona dyspozytorka centrum alarmowego jednego z amerykańskich miast. Pewnego dnia odbiera w pracy zaskakujący tele (...)

film Nad morzem plakat Nad morzem (2015) Dramat, Romantyczny
By the Sea

Akcja filmu rozgrywa się w latach 70. XX wieku. Bohaterami dzieła będą Vanessa (Angelina Jolie), była tancerka oraz amerykański pisarz Roland (B (...)

film Najdłuższa podróż plakat Najdłuższa podróż (2015) Dramat
The longest ride

Bohaterami opowieści są dwie pary, które mają ze sobą niewiele wspólnego, i które znacznie różnią się wiekiem i doświadczeniem. Britt R (...)

film Najlepsze przyjaciółki plakat Najlepsze przyjaciółki (2015) Obyczajowy
Les Oiseaux de Passage, Raj dla ptaków

Nie jest łatwo być urodzoną 29 lutego. Wie coś o tym Cathy, która na 10. urodziny otrzymuje od swojego ojca kacze jajo. Wraz ze swoją przyjació (...)

film Narcos plakat Narcos (2015) Dramat, Kryminał, Serial
Narcos

Serial ukazujący życie narkotykowego potentata, lidera kartelu, Pabla Escobara, który był także kongresmenem, ojcem rodziny, a dla biedaków swoi (...)

film Nastolatki plakat Nastolatki (2015) Dramat
Pojkarna, Girl Lost

Kim, Bella i Momo, trzy prześladowane w szkole nastolatki, przechodzą przez trudny okres dojrzewania. Otoczone przez mroczny świat nastoletniej prz (...)

film Nasty Baby plakat Nasty Baby (2015) Dramat
Nasty Baby

film Nasza młodsza siostra plakat Nasza młodsza siostra (2015) Dramat
Umimachi Diary, Our Little Sister

Trzy siostry mieszkają w wielkim, starym domu w Kamakurze pod Tokio. Kiedy dowiadują się o śmierci ojca, którego nie widziały od 15 lat, jadą n (...)

film Nasze jutro plakat Nasze jutro (2015) Dokumentalny
Demain

film Nawet góry przeminą plakat Nawet góry przeminą (2015) Dramat
Shan He Gu Ren

film Naznaczony: Rodział 3 plakat Naznaczony: Rodział 3 (2015) Horror
Insidious: Chapter 3

Rozdział trzeci serii odsłoni przed nami historię sprzed wydarzeń, jakie działy się w nawiedzonej rodzinie Lambertów w obu poprzednich części (...)

film Nie ma mowy! plakat Nie ma mowy! (2015) Komedia romantyczna
Tumbledown

Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hanna wciąż żyje jego życiem, próbując pisać biografię ukochanego. W jej prowincjonalnym bezpi (...)

film Niebo na ziemi plakat Niebo na ziemi (2015) Dramat, Komedia, Muzyczny
Så ock på jorden

Przebojowa wokalistka country, Lena, jest gwiazdą lokalnej sceny. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z koncertów, a jej występy na żywo co w (...)

« Poprzednia 14   |   15   |   16   |   strona 17   |   18   |   19   |   20    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.