Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Miasto zła plakat Miasto zła (2015) Dramat, Serial
Wicked City

Produkcja opowiada o różnych policyjnych śledztwach prowadzonych w Los Angeles. Każdy sezon rozgrywa się w innym czasie. Jeremy Sisto wciela się (...)

film Miles Davis i ja plakat Miles Davis i ja (2015) Biograficzny, Dramat, Muzyczny
Miles Ahead

Jazz to improwizacja. Takie też było życie legendarnego Milesa Davisa. Nie miało przy tym nic wspólnego z aksamitnym brzmieniem trąbki, którym (...)

film Mind's Eye plakat Mind's Eye (2015) Sci-Fi, Thriller
The Black Hole

film Minionki plakat Minionki (2015) Animowany, Familijny, Komedia
The Minions

Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Mini (...)

film Mission: Impossible - Rogue Nation plakat Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) Akcja, Przygodowy, Thriller
Mission: Impossible 5

Losy IMF, rządowej agencji szpiegowskiej od dawna wisiały na włosku. Teraz wydaje się, że to koniec. IMF zostało oficjalnie rozwiązane. Ale św (...)

film Mississippi Grind plakat Mississippi Grind (2015) Dramat
Mississippi Grind

Bohaterem obrazu jest Gerry, hazardzista po czterdziestce (Ben Mendelsohn), któremu od dłuższego czasu się nie wiedzie. Ciążą na nim ogromne d (...)

film Mistress America plakat Mistress America (2015) Komedia
Mistress America

Bohaterką jest nieśmiała studentka pierwszego roku (Lola Kirke), która bardzo szuka towarzystwa. W szalony świat imprez wciąga ją przyszła prz (...)

film Miłość pod gwiazdami plakat Miłość pod gwiazdami (2015) Komedia romantyczna
Love Under the Stars

Becca (Ashley Newbrough) jest pełną ciepła studentką, która pewnego dnia spotyka na swojej drodze małą Emily (Jaeda Lily Miller). Dziewczynka n (...)

film Moc pierścionka plakat Moc pierścionka (2015) Komedia
With This Ring

W Sylwestra, na ślubie Elise (Brooklyn Sudano), trzy jej przyjaciółki zawierają pakt, że w ciągu roku wyjdą za mąż. Szybko okaże się, że n (...)

film Modlitwa na telefon plakat Modlitwa na telefon (2015) Dramat, Komedia
Dial a Prayer

Cora (Brittany Snow) nie potrafi sobie znaleźć miejsca na ziemi. Skłócona z najbliższymi młoda kobieta zostaje zmuszona do podjęcia pracy w pro (...)

film Mój nowy przyjaciel plakat Mój nowy przyjaciel (2015) Familijny
A Girl's Best Friend

Penelope (Lilah Fitzgerald) jest rezolutną jedenastolatką, która mieszka ze schorowaną matką Frances (Kirsten Robek). Aby zarobić trochę pieni (...)

film Mój przyjaciel orzeł plakat Mój przyjaciel orzeł (2015) Dramat
Brothers of the Wind

Bohaterem filmu jest mieszkający w górskiej okolicy chłopiec o imieniu Lukas, który znajduje w lesie ranne pisklę orła. Lukas postanawia wyleczy (...)

film Moja chuda siostra plakat Moja chuda siostra (2015) Dramat
Min lilla syster

film Moja matka plakat Moja matka (2015) Dramat
Mia madre

Margherita (Margherita Buy) jest uznaną reżyserką filmową. Praca na planie jej najnowszej produkcji nie przebiega zbyt gładko. Wszystko dodatkowo (...)

film Moja miłość plakat Moja miłość (2015) Melodramat
Mon roi, Moje love story

Tony dochodzi do siebie po wypadku. W trakcie zabiegów i ćwiczeń rehabilitacyjnych wraca myślami do mężczyzny, który pojawił się nieoczekiwan (...)

film Moja pasierbica plakat Moja pasierbica (2015) Thriller
My Stepdaughter

Jill (Emmanuelle Vaugier) jest pogodną i pełną życia matką małej dziewczynki (Ava Acres). Kobieta niedawno po raz kolejny wyszła za mąż. Jej (...)

film Moja siostra plakat Moja siostra (2015) Dramat, Komedia
Moja siostra

film Moje córki, krowy plakat Moje córki, krowy (2015) Dramat, Komedia
Moje córki krowy

Wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci (...)

film Moonwalkers plakat Moonwalkers (2015) Komedia
Moonwalkers

film Most szpiegów plakat Most szpiegów (2015) Dramat, Thriller
Bridge of Spies

Akcja thrillera rozgrywa się w czasie zimnej wojny. Tytuł zaczerpnięty został od mostu łączącego Zachodni Berlin ze Wschodnim, gdzie często do (...)

« Poprzednia 13   |   14   |   15   |   strona 16   |   17   |   18   |   19    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.