Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Lumberjack Man plakat Lumberjack Man (2015) Horror
Lumberjack Man

film Ma Ma plakat Ma Ma (2015) Dramat
Ma Ma

Wszystko w życiu Magdy ma się zmienić. Straciła pracę w szkole, a lekarz przedstawił jej straszną diagnozę - rak piersi. Terapia skutkuje. Tyl (...)

film Mad Max: Na drodze gniewu plakat Mad Max: Na drodze gniewu (2015) Akcja, Sci-Fi
Mad Max: Fury Road

Bohaterem jest Max (Tom Hardy), były policjant, któremu w przeszłości zamordowano rodzinę. Od tego momentu staje się mścicielem, w zniszczonym (...)

film Madam Secretary plakat Madam Secretary (2015) Dramat, Serial
Madam Secretary

film Madame Bovary plakat Madame Bovary (2015) Dramat
Madame Bovary

film Maggie plakat Maggie (2015) Horror, Thriller
Maggie

Akcja opowieści rozgrywa się w czasie wybuchu epidemii zombie. Schwarzenegger wciela się w ojca, którego córka, tytułowa Maggie (grana przez Abi (...)

film Magic Mike XXL plakat Magic Mike XXL (2015) Komedia
Magic Mike XXL

Akcja filmu "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozost (...)

film Magiczne Święta plakat Magiczne Święta (2015) Familijny
Julekongen

Kilka lat wcześniej Mira i Kevin odkryli tajemnicze miejsce - magiczną dolinę zamieszkałą przez złych czernoksiężników i dobrych rycerzy w l (...)

film Makbet plakat Makbet (2015) Dramat
Macbeth

Szekspirowska opowieść o ambicjach, żądzy władzy, pasji, szaleństwie i przekraczaniu granic. Krwawy dramat rozgrywający się XI-wiecznej Szkocj (...)

film Mali pogromcy duchów plakat Mali pogromcy duchów (2015) Familijny
Ghost Squad

Charlie (Will Spencer), Alex (Phillip Wampler) i Nick (Cade Sutton) stworzyli grupę "Pogromców Duchów", która zajmuje się śledzeniem paranormaln (...)

film Man Down plakat Man Down (2015) Dramat, Thriller
Man Down

film Man Up plakat Man Up (2015) Komedia romantyczna
Man Up

film Mandarynka plakat Mandarynka (2015) Dramat, Komedia
Tangerine

Transseksualna prostytutka Sin-Dee wychodzi z aresztu i dowiaduje się od swojej najlepszej przyjaciółki, że jej chłopak ją zdradził. W dodatku (...)

film Marsjanin plakat Marsjanin (2015) Sci-Fi
The Martian

Film opowiada o mężczyźnie, Marku Watneyu (Matt Damon), który zostaje uwięziony na Marsie. Załoga, z którą przyleciał na planetę, pozostawia (...)

film Marsylski łącznik plakat Marsylski łącznik (2015) Kryminał
La French

Marsylia, 1975 rok. Ambitny sędzia Pierre Michel (Jean Dujardin) dostaje przydział do wydziału antynarkotykowego policji z zadaniem rozpracowania g (...)

film Max i Helena plakat Max i Helena (2015) Dramat, Historyczny
Max e Helene

Inspirowana faktami opowieść o wielkiej miłości w czasach szalejącego nazizmu. Film oparty na powieści Simona Wiesenthala o tym samym tytule. W (...)

film Max Steel plakat Max Steel (2015) Akcja, Familijny, Przygodowy
Max Steel

film Mały Książę plakat Mały Książę (2015) Animowany, Familijny, Fantasy, Przygodowy
Le petit prince, The Little Prince

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Lotnik. Nowy znajomy opowiada jej o niez (...)

film McFarland plakat McFarland (2015) Dramat
McFarland, USA

Głównym bohaterem jest autentyczna postać - trener Jim White (Costner), który w latach 80. w tytułowej miejscowości położonej w Kalifornii pos (...)

film Miara człowieka plakat Miara człowieka (2015) Dramat
La Loi du marché

« Poprzednia 12   |   13   |   14   |   strona 15   |   16   |   17   |   18    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.