Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Kto się odważy plakat Kto się odważy (2015) Obyczajowy, Serial
Show Me a Hero

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami cykl powstał na podstawie scenariusza Davida Simona. Akcja toczy się w latach 80. w USA. W Yonkers, położon (...)

film Kto tam? plakat Kto tam? (2015) Horror
Knock Knock

Bohaterkami filmu są dwie młode dziewczyny (Lorenza Izzo i Ana de Armas), które nieoczekiwanie pojawiają się w domu pewnego żonatego mężczyzny (...)

film Kto wiatr sieje plakat Kto wiatr sieje (2015) Dramat
Seeds of Yesterday

Początek lat dziewięćdziesiątych. Bart Sheffield (James Maslow) kończy właśnie dwadzieścia pięć lat i ma przejąć kontrolę nad Foxworth Ha (...)

film Kung Fury plakat Kung Fury (2015) Akcja, Komedia, Krótkometrażowy
Kung Fury

film Kwiat wiśni i czerwona fasola plakat Kwiat wiśni i czerwona fasola (2015) Dramat
An

Sentaro jest właścicielem niewielkiej naleśnikarni, w której serwuje dorayaki, japoński deser z naleśników przekładanych słodką pastą z cze (...)

film Last Man on Earth plakat Last Man on Earth (2015) Akcja, Komedia, Sci-Fi, Serial
Last Man on Earth

Serial przedstawia historię Phila Millera, który po globalnym kataklizmie w 2022 roku zostaje ostatnim żyjącym człowiekiem na Ziemi.

film LBJ plakat LBJ (2015) Polityczny
LBJ

"LBJ" koncentruje się wokół przełomu politycznego, który dokonał się, gdy wiceprezydent Lyndon B. Johnson został zaprzysiężony na prezydenta (...)

film Legend plakat Legend (2015) Biograficzny, Dramat
Legend

Film opowiada o braciach gangsterach, działających w Londynie w latach 50. i 60. Główny bohater to starszy brat Reginald, próbujący kontrolować (...)

film LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro plakat LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro (2015) Animowany, Familijny, Komedia, Przygodowy
Lego DC Comics Super Heroes: Justice League vs. Bizarro League

Bizarro to sobowtór Supermana z rzeczywistości alternatywnej. Gdy jego świat zostaje zniszczony przez demoniczną siłę, Bizarro przenosi się na (...)

film Life plakat Life (2015) Biograficzny, Dramat
Life

Historia przyjaźni gwiazdora z fotografem Dennisem Stockiem (w tej roli zobaczymy Roberta Pattinsona). W 1955 roku, tuż przed śmiercią Deana, arty (...)

film Life on the Line plakat Life on the Line (2015) Akcja, Dramat
Life on the Line

film Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy plakat Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy (2015) Akcja, Animowany, Familijny
Justice League: Throne of Atlantis

Arthur Curry nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią ojca. Niespodziewanie dowiaduje się prawdy o swojej rodzinie - jest spadkobiercą wywodzących (...)

film Limitless plakat Limitless (2015) Dramat, Sci-Fi, Serial, Thriller
Limitless

Serial powstał na podstawie thrillera Neila Burgera "Jestem bogiem" ("Limitless"). Obraz z 2011 roku stanowił ekranizację powieści "Dawka geniuszu (...)

film Lista na zaliczenie plakat Lista na zaliczenie (2015) Dramat, Komedia
The A-List, The A List

Eric Schultz (Hudson Thames) jest najbardziej popularnym uczniem w szkole. Jednak jego jego promocja do następnej klasy jest zagrożona przez jego pr (...)

film Listy do M. 2 plakat Listy do M. 2 (2015) Komedia romantyczna
Listy do M. 2

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej S (...)

film Lobster plakat Lobster (2015) Sci-Fi, Thriller
The Lobster

Nietypowa historia miłosna rozgrywa się w bliskiej przyszłości. Bohaterami filmu są samotni ludzie, którzy zostają zamknięci w hotelu, gdzie w (...)

film Lolo plakat Lolo (2015) Komedia
Lolo

Wioletta jest po czterdziestce i właśnie przeżywa drugą młodość, spędzając wakacje życia na południu Francji u boku nowego partnera. Jean-R (...)

film Look Who's Back plakat Look Who's Back (2015) Komedia
Er ist wieder da

film Love plakat Love (2015) Dramat
Love

Gaspar Noe, francuski reżyser argentyńskiego pochodzenia, znany jest polskim widzom z filmów "Wkraczając w pustkę" oraz "Nieodwracalne". Ten bezk (...)

film Lucifer plakat Lucifer (2015) Fantasy, Serial, Thriller
Lucifer

« Poprzednia 11   |   12   |   13   |   strona 14   |   15   |   16   |   17    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.