Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film Kim jest Michael plakat Kim jest Michael (2015) Dramat
I Am Michael

Głównym bohaterem jest aktywista ruchu LGBT z Wyoming, Michael Glatze (James Franco), którego życie koncentruje się na walce o równe prawa dla m (...)

film Klasa próżniacza plakat Klasa próżniacza (2015) Komedia
The Leisure Class

Charles (Ed Weeks) jest czarującym młodym oszustem, który pragnie jednego: wygodnego i dostatniego życia. Wszystko wskazuje na to, że uda mu się (...)

film Klub plakat Klub (2015) Dramat
El Club, The Club

Mała miejscowość na chilijskim wybrzeżu Pacyfiku. Czterech księży wraz z siostrą zakonną wiedzie tu spokojne życie. W ich monotonnej codzienn (...)

film Klub włóczykijów plakat Klub włóczykijów (2015) Przygodowy
Klub włóczykijów i tajemnica dziadka Hieronima

Scenariusz oparto na motywach z książki "Klub włóczykijów, czyli trzynaście przygód wujka Dionizego". Obraz, w reżyserii Tomasza Szafrańskieg (...)

film Klucz do wieczności plakat Klucz do wieczności (2015) Dramat, Sci-Fi
Self/less

Miliarder Damian Hale (Ben Kingsley) ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem, choć stracił kontakt z córką i nie ma żadnych przyjaciół. Gdy (...)

film Knight of Cups plakat Knight of Cups (2015) Melodramat, Muzyczny
Knight of Cups

Obraz opowiada historię seksualnego opętania i zdrady. Tłem jest scena muzyczna w Austin, w Teksasie.

film Kobieta w Czerni: Anioł Śmierci plakat Kobieta w Czerni: Anioł Śmierci (2015) Dramat, Horror
The Woman in Black: Angel of Death

Akcja rozgrywa się 40 lat po wydarzeniach z poprzedniego dzieła z Danielem Radcliffe'em w roli głównej. Nawiedzony dom, znany z pierwszej częś (...)

film Kobiety bez wstydu plakat Kobiety bez wstydu (2015) Komedia
Kobiety bez wstydu

Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie (...)

film Kochajmy się od święta plakat Kochajmy się od święta (2015) Komedia
Love the Coopers

Akcja skoncentrowana jest wokół bożonarodzeniowego zjazdu rodzinnego. Plany są, oczywiście, wspaniałe, ale ich wykonanie o wiele trudniejsze.

film Kochanek Lady Chatterley plakat Kochanek Lady Chatterley (2015) Melodramat
Lady Chatterley’s Lover

Constance Chatterley (Holliay Grainger) wychodzi za mąż za bogatego arystokratę Clifforda (James Norton) z miłości. Jednak wojna zamienia ukochan (...)

film Kod M plakat Kod M (2015) Familijny
Code M

Uparta i ambitna Isabel rozpoczyna poszukiwania legendarnego miecza słynnego D'Artagnan. Jedyną wskazówką jest tajny kod, który doprowadzi do ska (...)

film Kolekcja sukienek plakat Kolekcja sukienek (2015) Obyczajowy
Kolekcja sukienek

Kolekcja sukienek to opowieść o ludziach rozgrywająca się dwutorowo. Kilka współczesnych polskich kobiet w różnym wieku i jeden mężczyzna. (...)

film Kopciuszek plakat Kopciuszek (2015) Dramat, Familijny, Przygodowy
Cinderella

W "Kopciuszku" poznajemy losy młodej Elli, córki kupca, który po śmierci jej matki ponownie się żeni. Chcąc wesprzeć kochającego ojca, dziewc (...)

film Kosmos plakat Kosmos (2015) Dramat
Cosmos

film Krampus. Duch Świąt plakat Krampus. Duch Świąt (2015) Horror
Krampus

Max Engel (Emjay Anthony) jest wrażliwym nastolatkiem, który jak co roku czeka na Boże Narodzenie, licząc, że tym razem atmosfera będzie inna ni (...)

film Królestwo plakat Królestwo (2015) Dokumentalny
Les saisons

"Królestwo" zamyka słynny dokumentalno-przyrodniczy cykl "Mikrokosmos" i "Makrokosmos". Tym razem twórcy zapraszają nas do niezwykłego świata pr (...)

film Królestwo małp plakat Królestwo małp (2015) Dokumentalny
Monkey Kingdom

Dokument o małpiej rodzinie makaków, która wyrusza na poszukiwanie nowego, bezpiecznego domu. Maya jest pełną energii, ciekawską małpką, któr (...)

film Królowa pustyni plakat Królowa pustyni (2015) Biograficzny, Dramat, Historyczny
Queen of the Desert

Opowieści o Gertrude Bell, brytyjskiej pisarce, podróżniczce i doradczyni polityczneej. W roku 1921 autorka przyczyniła się do wyznaczenia granic (...)

film Kryptonim U.N.C.L.E. plakat Kryptonim U.N.C.L.E. (2015) Akcja, Komedia
The Man from U.N.C.L.E.

Akcja filmu rozgrywa się we wczesnych latach 60. Agent CIA Solo oraz agenta KGB Kuryakin muszą odłożyć na bok wzajemne animozje, aby powstrzymać (...)

film Księga dżungli plakat Księga dżungli (2015) Przygodowy
The Jungle Book

Przerażający tygrys Shere Khan, noszący na swym ciele szramy po walce z człowiekiem, postanawia wyeliminować z dżungli wszystko, co uważa za za (...)

« Poprzednia 10   |   11   |   12   |   strona 13   |   14   |   15   |   16    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.