Filmy 2015 rok

gatunek: rok:
film 12 małp plakat 12 małp (2015) Dramat, Przygodowy, Serial
12 Monkeys

film 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi plakat 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2015) Dramat
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Dzieło powstało na podstawie książki Mitchella Zuckoffa. Publikacja opowiada o wydarzeniach, do jakich doszło 11 września 2012 roku w Bengazi w (...)

film 13 Minut plakat 13 Minut (2015) Biograficzny, Dramat
Elser, 13 Minutes

1 września 1939 roku z rozkazu Adolfa Hitlera armia niemiecka napada na Polskę. W wyniku błyskawicznej kampanii w ciągu kilku tygodni udaje się z (...)

film 33 plakat 33 (2015) Biograficzny, Dramat
The 33

film 6 Years plakat 6 Years (2015) Dramat
6 Years

Dan i Melanie to 20-letni kochankowie, którzy odkrywają miłość i życie. Znali się od dzieciństwa, ale w końcu pojawiło się uczucie. Po sze (...)

film 7 Days in Hell plakat 7 Days in Hell (2015) Komedia
7 Days in Hell

Produkcja jest opowieścią o starciu "złego chłopca" i mistrza tenisa (Andy Samberg) z uzdolnionym kierowcą ciężarówki (Kit Harington). Panowie (...)

film 7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody plakat 7 krasnoludków i Królewna Śnieżka - Nowe przygody (2015) Animowany, Dziecięce, Familijny
Bai xue gong zhu zhi shen mi ba ba

W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratow (...)

film 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach plakat 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach (2015) Komedia, Obyczajowy
7 rzeczy których nie wiecie o facetach

Sześciu facetów, siedem miłosnych historii i morze testosteronu… Historia o współczesnych mężczyznach - nie tylko dla mężczyzn. Główni bo (...)

film A Deadly Adoption plakat A Deadly Adoption (2015) Dramat, Komedia, Thriller
A Deadly Adoption

Dzieło, które powstało dla telewizji Lifetime stanowi parodię melodramatów realizowanych przez Lifetime. Ferrell i Wiig wcielą się w małżeńs (...)

film A jeśli ciernie plakat A jeśli ciernie (2015) Dramat
If There Be Thorns

Rodzeństwo Christopher (Jason Lewis) i Cathy (Rachael Carpani) żyją ze sobą jako mąż i żona. Kilka lat temu uciekli od swojej matki Corrine Fox (...)

film A Most Violent Year plakat A Most Violent Year (2015) Akcja, Dramat, Kryminał
A Most Violent Year

Bohaterem obrazu jest ambitny latynoski imigrant (Oscar Isaac), który na początku lat 80. przybywa do Ameryki z wielkimi marzeniami i który wkrótc (...)

film A.D. plakat A.D. (2015) Dramat, Serial
A.D.

Cykl stanowi kontynuację serii "Biblia" i ukazuje wydarzenia po ukrzyżowaniu Chrystusa.

film Aferim! plakat Aferim! (2015) Dramat, Historyczny
Aferim!

Wołoszczyzna, 1835 rok. Dwóch jeźdźców przemierza jałowy krajobraz. To lokalny policjant Constandin i jego syn. Jeden ma na wszystko gotowy afor (...)

film Agentka plakat Agentka (2015) Komedia
Spy

Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje w CIA jako analityk - jest cichą bohaterką biura, bo choć nie bierze udziału w niebezpiecznych misjach, wy (...)

film Agentka Carter plakat Agentka Carter (2015) Akcja, Sci-Fi, Serial
Marvel's Agent Carter

Akcja serialu rozgrywa się w 1946 roku, kiedy po zakończeniu wojny Peggy Carter (Hayley Atwell) musi wrócić do nudnej pracy do domu. Wciąż jedna (...)

film Agnus Dei plakat Agnus Dei (2015) Dramat
Les Innocentes

film Air plakat Air (2015) Sci-Fi, Thriller
Air

Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Po wojnie nuklearnej życie na Ziemi jest niemożliwe, więc ludzie, którym udało się pr (...)

film Albert: Up, Up And Away! plakat Albert: Up, Up And Away! (2015) Animowany, Familijny, Przygodowy
Albert: Up, Up And Away!

film Alpejska przygoda plakat Alpejska przygoda (2015) Familijny
Schellen-Ursli

Mały chłopiec musi zmierzyć się z prawdziwą alpejską zimą, aby odzyskać ważną rodzinną pamiątkę - dzwon Chalandamarz. Zanim jednak będ (...)

film Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa plakat Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa (2015) Animowany, Familijny
Alvin and the Chipmunks: The Road Chip, Alvin i Wiewiórki 4

Czwarta odsłona przygód niesfornych gryzoni. W nowym obrazie Alvin i jego kumple są przekonani, że Dave zamierza oświadczyć się swojej dziewczy (...)

strona 1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 604 filmów 2015 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2015 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2015 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.