Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Dracula: historia nieznana plakat Dracula: historia nieznana (2014) Fantasy, Horror
Dracula Untold

Film łączy historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika (Luke Evans), który walczył z Turkami oraz legendę o wampirze Draculi op (...)

film Drive Hard plakat Drive Hard (2014) Akcja, Komedia, Kryminał
Drive Hard

Historia amerykańskiego złodzieja Simona Kellera, który ucieka z USA i przenosi się do Australii. Na miejscu gotowy jest na kolejne skoki. Do szcz (...)

film Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu plakat Droga bez powrotu 6: Hotel na uboczu (2014) Horror
Wrong Turn 6: Last Resort

film Droga krzyżowa plakat Droga krzyżowa (2014) Dramat
Kreuzweg

Czternastoletnia Maria mieszka w małym miasteczku na południu Niemiec ze swoimi rodzicami i trójką rodzeństwa Thomasem, Kathariną i Johannesem, (...)

film Druga szansa plakat Druga szansa (2014) Dramat
En chance til

Andreas (Nikolaj Coster-Waldau) i Simon (Ulrich Thomsen) - detektywi i najlepsi przyjaciele prowadzą zupełnie inne życie. Simon, świeżo upieczony (...)

film Drużyna plakat Drużyna (2014) Dokumentalny, Sportowy
Drużyna

Film ukazuje losy współczesnych sportowców, wylewających na treningach hektolitry potu, przez kilka miesięcy w roku oddalonych od najbliższych. (...)

film Duke of Burgundy. Reguły pożądania plakat Duke of Burgundy. Reguły pożądania (2014) Dramat
The Duke Of Burgundy

Każdego kolejnego dnia Cynthia (Sidse Babett Knudsen) i Evelyn (Chiara D'Anna) odprawiają erotyczny rytuał, który prowadzi do perwersyjnej przyjem (...)

film Dumni i wściekli plakat Dumni i wściekli (2014) Dramat, Komedia
Pride

Małe górnicze miasteczko, żyjące historią i tradycjami. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. I to właśnie tu pewnego dnia przyjeżdżają (...)

film Dwa dni, jedna noc plakat Dwa dni, jedna noc (2014) Dramat
Deux jours, une nuit

Sandra staje przed zadaniem z pozoru niemożliwym. Musi przekonać ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie (...)

film Dyke Hard plakat Dyke Hard (2014) Horror, Sci-Fi
Dyke Hard

Muzyczno-sensacyjna komedia klasy B. Zbuntowana rockowa kapela wyrusza w podróż, aby wziąć udział w konkursie. Te plany stara się pokrzyżować (...)

film Dystans plakat Dystans (2014) Komedia, Kryminał, Sci-Fi
La distancia

film Dziecko miłości plakat Dziecko miłości (2014) Dokumentalny
Love Child

Punktem wyjścia dla dokumentu jest historia Sarang, pochodzącej z Korei Południowej dziewczynki, której rodzice byli uzależnieni od gier komputer (...)

film Dzień dobry, kocham cię! plakat Dzień dobry, kocham cię! (2014) Komedia romantyczna
Dzień dobry, kocham cię!

Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńs (...)

film Dzień z życia blondynki plakat Dzień z życia blondynki (2014) Komedia
Walk of Shame

Bohaterką obrazu jest Meghan (Banks), prezenterka telewizyjna, która po nieudanym przesłuchaniu do wymarzonej pracy daje się namówić koleżankom (...)

film Dziewczyna warta grzechu plakat Dziewczyna warta grzechu (2014) Komedia
She's Funny That Way

Arnold (Owen Wilson), żonaty reżyser przybywa do Nowego Jorku, by rozpocząć próby do swej najnowszej komedii. Zanim jednak przystąpi do pracy, p (...)

film Dziewczynka z kotem plakat Dziewczynka z kotem (2014) Dramat
Incompresa

Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzic (...)

film Dziewczyny plakat Dziewczyny (2014) Melodramat, Muzyczny
God Help the Girl

Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je j (...)

film Dzika droga plakat Dzika droga (2014) Dramat
Wild

Film jest adaptacją autobiograficznej powieści "Dzika droga" Cheryl Strayed. Autorka opowiada w niej o samotnej wyprawie szlakiem Pacific Crest Trai (...)

film Dzikie historie plakat Dzikie historie (2014) Komedia, Thriller
Relatos salvajes

"Dzikie historie" to absolutnie szalona komedia, której bohaterami jest sześć osób na skraju załamania nerwowego, mówiących światu "dość!". (...)

film Dzwoneczek i tajemnica piratów plakat Dzwoneczek i tajemnica piratów (2014) Animowany, Familijny, Fantasy
The Pirate Fairy

Dzwoneczek i jej utalentowane przyjaciółki wyruszają na pełną przygód wyprawę, by odzyskać magiczny pył, skradziony z Przystani Elfów przez (...)

« Poprzednia 5   |   6   |   7   |   strona 8   |   9   |   10   |   11    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.