Filmy 2014 rok

gatunek: rok:
film Dark Places plakat Dark Places (2014) Dramat, Mystery, Thriller
Dark Places

Film powstał na podstawie powieści "Mroczny zakątek" pióra Gillian Flynn. Jest to historia Libby Day (Theron), kobiety, która jako 7-latka była (...)

film Dark Was the Night plakat Dark Was the Night (2014) Thriller
Dark Was the Night

Maiden Woods to opuszczone i ciche miasto położone wśród lasów Północno-Wschodniej Ameryki. To miasto poczciwych ludzi. Coś jednak czai się w (...)

film Dawca Pamięci plakat Dawca Pamięci (2014) Dramat, Fantasy, Sci-Fi
The Giver

Historia starca, który jako jedyny - w społeczeństwie pozbawionym bólu, przemocy i cierpienia, ale również uczuć, barw i muzyki - pamięta prze (...)

film Dead Snow: Red Vs. Dead plakat Dead Snow: Red Vs. Dead (2014) Akcja, Horror, Komedia
Dead Snow: Red Vs. Dead

Akcja najnowszego obrazu Wirkoli koncentruje się na ostatnim ocalałym z ataku bandy nazistowskich zombie z pierwszego filmu. Bohater będzie musiał (...)

film Dear White People plakat Dear White People (2014) Dramat, Komedia
Dear White People

Obraz stanowi satyrę na czarnoskóre postaci w Hollywood. Bohaterką jest aktywistka Samantha White (Tessa Thompson), która prowadzi audycję "Dear (...)

film Deliverance Creek plakat Deliverance Creek (2014) Dramat
Deliverance Creek

Akcja rozgrywa się w trakcie wojny secesyjnej. Bohaterką jest Belle Gatlin Barlowe (Lauren Ambrose), która za wszelką cenę stara się chronić sw (...)

film Demonic plakat Demonic (2014) Horror
Demonic

film Desert Dancer plakat Desert Dancer (2014) Biograficzny, Dramat
Desert Dancer

Film przedstawia prawdziwą historię młodego mężczyzny z Iranu, Afshina Ghaffariana (Reece Ritchie), który gotów jest zaryzykować życie, aby s (...)

film Diabelska plansza Ouija plakat Diabelska plansza Ouija (2014) Horror, Thriller
Ouija

Bohaterami filmu są nastolatkowie, którzy opłakują śmierć koleżanki - Debbie (Shelley Henning). Okazuje się, że zgon dziewczyny nie był przy (...)

film Diabelskie nasienie plakat Diabelskie nasienie (2014) Horror
Devil's Due

Główną bohaterką filmu jest młoda kobieta, która wyrusza w podróż poślubną do Dominikany. Podczas jednej z nocy młodzi małżonkowie tracą (...)

film Difret plakat Difret (2014) Dramat
Difret

film Dla ciebie wszystko plakat Dla ciebie wszystko (2014) Melodramat
The Best of Me

Głównymi bohaterami są Dawson i Amanda, para małomiasteczkowych ukochanych z dzieciństwa, pochodzących z różnych warstw społecznych. Po 20 la (...)

film Do nieba plakat Do nieba (2014) Dramat
Aloft

Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki, zostaje skonfrontowana z synem, którego p (...)

film Dobra robota: Nowojorscy strażacy plakat Dobra robota: Nowojorscy strażacy (2014) Dokumentalny
A Good Job: Stories of the FDNY

Nowojorscy strażacy, znani na całym świecie przede wszystkim dzięki brawurowym akcjom ratowniczym z 11 września 2001 roku, codziennie stawiają c (...)

film Dobre zabijanie plakat Dobre zabijanie (2014) Thriller
Good Kill

Obraz przedstawia historię pilota bojowego Thomasa Egana, który otrzymuje pracę w Las Vegas. Bohater kieruje zdalnie bezzałogowym samolotem i prow (...)

film Dobrzy ludzie plakat Dobrzy ludzie (2014) Thriller
Good People

Bohaterami obrazu są Anna (Hudson) i Tom (Franco), młode małżeństwo zmagające się z problemami finansowymi. Ich los odmienia się, kiedy odkryw (...)

film Dolina Korengal plakat Dolina Korengal (2014) Dokumentalny
Korengal

Przejmujący dokument ukazujący nie tylko codzienność walczących w Afganistanie żołnierzy, ale także wpływ, jaki wywiera na nich wojna. Sebast (...)

film Dolina Krzemowa plakat Dolina Krzemowa (2014) Komedia, Serial
Silicon Valley

Akcja komediowego cyklu rozgrywa się w tytułowej Dolinie Krzemowej, a jej bohaterami są mistrzowie nowych technologii, którzy nie do końca potraf (...)

film Dom grozy plakat Dom grozy (2014) Dramat, Horror, Serial
Penny Dreadful

Telewizyjny horror psychologiczny, którego akcja została przeniesiona do XIX wieku, a wśród bohaterów znajdują się słynne literackie postaci, (...)

film Dom Hemingway plakat Dom Hemingway (2014) Dramat, Komedia, Kryminał
Dom Hemingway

Bohaterem obrazu jest tytułowy Dom, specjalista od otwierania sejfów, który po 12 latach wychodzi z więzienia. Mężczyzna nie ma do czego wracać (...)

« Poprzednia 4   |   5   |   6   |   strona 7   |   8   |   9   |   10    Następna »
Polecamy
Katalog filmus.pl
Katalog filmów filmus.pl jest na bieżąco uzupełniany przez użytkowników. Aktualnie w bazie znajduje się 705 filmów 2014 roku. Jeżeli interesują Ciebie konkretne gatunki możesz skorzystać z wyszukiwarki wybrać filmy 2014 a następnie interesujący Ciebie gatunek.
Każdy z użytkowników serwisu może samodzielnie dodać film lub uzupełnić informacje o nim. Wystarczy skorzystać z prostego formularza dostępnego tutaj i uzupełnić informacje o filmie (tytuł, rok, plakat, obsada oraz opis). Każdy zgłoszony film, musi zostać zatwierdzony przez naszych administratorów. Proces weryfikacji filmu możesz śledzić tutaj. Możesz też skorzystać z kontaktu i zaproponować filmy 2014 roku których nie znalazłeś w naszym katalogu. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są najlepsze filmy według naszej społeczności możesz zajrzeć do naszego aktualizowanego na bierząco rankigu najlepszych filmów.